“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Hoş buldum Bolu

Eren Yeşil

  18 Ekim 2014

        Bolulu olmayıp da Bolu'yu sevebilmek ve tanıyabilmek... Sanırım bu sözden üzerime fazlasıyla alınmalıyım. İki manevi ağabeyim de Bolulu ve Bolu aşığı olunca bana da fazla söz düşmüyor haliyle... Sadece onları izlemek bana yetiyor...
        Ağabeylerden Almanya'da yaşayanı yani Seyfi Alp'in her sözünde ondan Bolu'yu duyunca ve İstanbul'daki ağabeyin, Cumhur Bandakçıoğlu'nun bir ayağının sürekli Bolu'da olduğunu görünce, bu şehre çok daha farklı bakmaya başlıyor insan.
         Biri Avrupa'larda haber peşinde koşan bir gazeteci, diğeri ise üst düzey yöneticiliğin yapısı gereği tüm dünyayı gezen biri. Kısaca dünya kadar işleri olan bu iki güzel insanın aklı hep Bolu'daysa ben de doğru yerde olduğumu düşünüyorum.
         Hoş buldum Bolu, hoş buldum Bolu'nun Sesi...

                                                                 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak