Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Mudurnu Belediyesi'nde rekor zam!

Mudurnu Belediyesi'nde rekor zam!
  7 Haziran 2024

  Mudurnu Belediyesi'nde rekor zam! Mudurnu Belediyesi gerçekleştirdiği belediye meclisi ...

         Mudurnu Belediyesi'nde rekor zam!
       
   Mudurnu Belediyesi gerçekleştirdiği belediye meclisi haziran ayı oturumunda rekor düzeyde zam kararları aldı.
           Alınan kararlara göre kullanım suyuna, ilçede bulunan belediye kaplıcaları giriş ücretlerine ve belediye düğün salonu kiralama ücretlerine zam geldi.

            Mudurnu Belediyesi gerçekleştirdiği belediye meclisi haziran ayı oturumunda zam kararları aldı. Alınan kararlara göre kullanım suyuna, ilçede bulunan belediye kaplıcaları giriş ücretlerine ve belediye düğün salonu kiralama ücretlerine zam geldi.Bolu Mudurnu Belediyesi % 300’lük zamla rekor artış yapıldı.

             Bolu’nun Mudurnu İlçesi Belediye Meclisi Haziran ayı oturumu gerçekleştirildi. Belediye meclisinde alınan kararlar Mudurnu halkında şok etkisi yarattı. Alınan yeni kararlarda dudak uçuklatan zam yapıldı.

          Toplantıda kaplıca giriş ücretlerine, suya ve düğün salonu ücretlerine zam gelmesi için teklifte bulunuldu. Sunulan teklifte yüzde yüzün üzerinde zamlar yer aldı. Teklife göre suya yüzde yüz, düğün salonu kira ücretlerine yüzde 330 ve Babas Kaplıcası giriş ücretlerine yüzde 150 zam yapılması isteği ağızları açık bıraktı.

          Zam Kararı onaylandı

         Belediye Meclisinde istenilen rekor zamma göre ortaya çıkan fiyatlar şöyle; 

         Belediye bünyesinde bulunan düğün salonları kira ücreti üç bin TL iken on bin TL’ye, tonu beş TL olan kullanım suyu on TL’ye ve Babas kaplıcası giriş ücreti ise yirmi TL’den elli TL’ye çıkartılması istendi. Karar yapılan uzun istişareler sonucunda oy çokluğu ile onaylandı.

          Vatandaşlardan yapılan zamma tepkilerBolu Mudurnu Belediyesi % 300’lük zamla rekor artış yaptı; artık ilçede yaşam çok daha zor

          Yapılan zam kararın sosyal medyada yayımlanmasının ardından vatandaşlardan tepkiler gecikmedi.

          İlk önce mevcut olanları yenileyin sonra zam yaparsınız 20 senedir her şey aynı değişen hiç bir şey yok pazar olduğu zamanlar olan trafik sorunu ilk bir otopark yapın el insaf ya zam anlayışlı zihniyet artık yapmayın, Madem zam yapıyorsunuz, Babas Kaplıcalarına bakım bekliyoruz. Çok bakımsız bırakıyorsunuz Eleştirileriyle tepkilerini dile getirdiler.

  • Reco9 Haziran 2024 . 14:56

   Aynı yoldan devam bu milletin çekeri var.
  • Gerçek9 Haziran 2024 . 08:45

   Akp hükümeti her gün zam yapıyor kimsenin gıkı çıkmıyor.Hayırdır.Belediye başkanı hizmetleri cebinden mi karşılayarak yapacak.Hükümet belediyeler CHP oldu diye,merkez bankasının belediyelere yıllık ödeneğini kısıtladı.Buna neden tepki yok.Hükümet zam üstüne zam yapınca ses çıkartın.
  • Hulusi Diker8 Haziran 2024 . 18:05

   Yaşam standartlarını göz ònünde bulundurmak lâzım. Belediye başkanı ve çalışma arkadaşları mutlaka her şartları ince eleyip sık dokuyarak,hemşehrilerimiz için olabilecek en uygun fiyat ayarlamasını yapmışlardır.
  • HÜSEYİN ÖZBEK 8 Haziran 2024 . 16:27

   Normal o kadar da abartılacak birşey değil
  • Bolulu birisi8 Haziran 2024 . 16:15

   (Bolulu) Ak Partili bir belediye zam yapınca dünyayı yıkıyorsunuz, sizi gidi sizi düzen adamları.
  • Bolulu8 Haziran 2024 . 11:39

   Duyanda 20 TL'lik kaplicaya 500 tl girecek millet ozel düğün salonlarina 80 bin 100 bin pasta kola için oduyor sesi çıkmıyor bu toplum yemeye içmeye gelince bol kese topluma hizmet sağlayan yerlere gelince paramız yok der az bile yspmislar

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilgi insanı şüpheden, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak korkudan kurtarır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak