Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

İzzet Baba'ya şükran için yürüdüler

İzzet Baba'ya şükran için yürüdüler
  1 Haziran 2023

  İzzet Baba'ya şükran için yürüdüler Bolu’ya eğitim ve sağlık ...

  İzzet Baba'ya şükran için yürüdülerİzzet Baba'ya şükran için yürüdülerİzzet Baba'ya şükran için yürüdüler

        İzzet Baba'ya şükran için yürüdüler
        Bolu’ya eğitim ve sağlık alanında 146 eser kazandıran hayırsever İzzet Baysal anısına düzenlenen 'Şükran Günleri'nde yüzlerce kişi kent merkezinde yürüdü. Tören kapsamında İzzet Baysal Vakfı tarafından yaptırılacak Aile Sağlık Merkezinin protokolü imzalandı. Törenrlerde Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın olmaması herkes tarafından ayıplandı. 

        Bolumuzun Babası, Eğitim ve sağlık alanında yaptığı eserleri sayesinde Bolu'yu Bolu yapan, hayattayken adının verildiği caddeye heykeli dikilen hayırsever İzzet Baysal adına düzenlenen Şükran Günleri kapsamında yürüyüş düzenlendi.

        23 yıl önce vefat eden ve Bolu’ya 146 eser kazandıran İzzet Baysal anısına düzenlenen yürüyüşe Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Belediye Başkan Vekili Hüseyin Ekrem Serin, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, vakıf mütevelli heyeti üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Belediye bandosu eşliğinde yüzlerce kişi, İzzet Baysal Caddesi üzerinde yürürken esnaflar da Baysal'ın fotoğrafının olduğu flamalar ve Türk bayrakları açtı.

        İzzet Baysal Caddesi üzerindeki İzzet Baysal heykeline çelenkler sunuldu. Vakıf Başkanı olan Ahmet Baysal tarafından, amcası İzzet Baysal’a yazılan şiir, vakfın Genel Sekreteri Nejat Eratalar tarafından okunduğu sırada gözyaşlarına boğuldu.

        Törende İzzet Baysal Vakfı’nın Kılıçarslan Mahallesi'ne yapacağı 147’inci eseri Aile Sağlığı Merkezi’nin protokolü imzalandı. 

         Ahmet Baysal, 95 yaşında kırık koluna rağmen, her zaman olduğu gibi tereddüt etmeden Bolu'ya kalkıp gelirken, seçilmiş belediye başkanı olarak bu törenlerde mutlaka bulunması gereken Tanju Özcan'ın ortalıkta görünmemesi, herkes tarafından eleştirildi.  

  • Muhsin Bey3 Haziran 2023 . 11:22

   ülke olarak obez olduk. hazır yiyecekler ve poğaça kahvaltısı ülke olarak bizi obez yaptı..
  • Aladağ 2 Haziran 2023 . 11:47

   Tanju Başkan halk partisini düşünüyor sanırım. Bu süreçte acaba bir şeyler koparabilir miyim diye düşünüyor sanırım. İyi parti belediye seçimlerinde halk partisi ile ittifak yapmayıp ayrı aday çıkaracağım diye açıklama yaptı. Chpden bazı şehirleri isteyecek iyi parti, Ankara, mersin, Eskişehir mesela. Araya Boluyu da katabilirler. Tanju başkan da bu durumdan bir şekilde istifade etmeye çalışacak. Bakalım siyaset çöplüğüne mi gidecek yoksa kendine yeni bir yol mu çizecek, bunu zaman gösterecek. Ancak kesinlikle bir daha Bolu belediye başkanlığına aday olmasın.
  • İsim (Gerekli)2 Haziran 2023 . 10:22

   haziran ayı ilk belediye meclis ayı toplantısı için skeç hazırlamaktadır. bakalım ne şov yapacak kesin gündem olacak yine fenomen başkanımız.
  • x=y2 Haziran 2023 . 10:20

   umarım yeşil ceket krem pantolunlu kadın kendini bu haberde görüp o pantolonu bir daha giymeme kararı almıştır...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak