Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

İsmail Ünalan güven tazeledi

İsmail Ünalan güven tazeledi
  2 Ağustos 2021

  İsmail Ünalan güven tazeledi Bolu İli Arı Yetiştiricileri Birliği ...

  İsmail Ünalan güven tazeledi

        İsmail Ünalan güven tazeledi       

        Bolu İli Arı Yetiştiricileri Birliği 5. Olağan genel kurulu yapıldı. Genel kurula tek aday olarak giren mevcut başkan İsmail Ünalan tekrar başkan seçildi.

         Konu hakkında açıklama yapan İl Tarım Müdürü İzzet Murat; “Sahip olduğu bitki örtüsü ile Bolu ili gerek bal, gerekse polen, propolis, vb. katma değeri yüksek ürünleri ile marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. İl Müdürlüğümüz olarak birliğimizle organize hareket etmek suretiyle en son Sayın Valimiz Ahmet Ümit’in de katılımlarıyla 60 üreticimize 600 adet modern kovan dağıtımı yapılmıştır. 2020 yılından itibaren süregelen projelerle arıcılarımızı desteklenmiş, bundan sonra da desteklenmeye devam edilecektir. Üreticilerimizin katma değeri yüksek arıcılık ürünlerine yönelmesiyle arıcılarımızın dolayısıyla da ilimizde katma değeri yüksek üretim hız kazanmıştır. Ne mutlu ki ilimiz de arıcılığa ilgi yüksek düzeydedir her yıl düzenlediğimiz kurslar bunun en bariz göstergesi durumundadır. Bu vesile ile yıllardır özveri ve başarıyla sürdürdüğü görevine tekrar seçilmek suretiyle devam eden mevcut başkan İsmail beyi tebrik eder, İlimiz ve arı yetiştiricilerine hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

        Tekrar seçilen başkan İsmail Ünalan ise; “Genel kurul toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran Bolu Tarım ve Orman İl Müdürü Sn. İzzet Murat’a ve katılan arıcılarımıza sonsuz teşekkürler. Yeni hedeflere yeni projelere hız kesmeden ilk gün ki heyecanla, Durmayacağız yorulmayacağız, Çünkü Bolu Arıcısına söz verdik. Hep birlikte bal tadında sağlıklı ve başarılı günlere” ifadelerinde bulundu.


   

  • Ahmet3 Ağustos 2021 . 09:25

   Şahıs İmamlıktan memurluğa, Memurluktan (Şeflik için görevde yükselme eğitimine müracaat edip eğitime başlamadan) Yüksekokul sekreterliğine, yüksekokul sekreterliğinden Fakülte sekreterliğine, Sen neymişsin be ibo. Acaba eşinizin siyasi aktifliğininde bir faydası oldumu acaba? Yüce Allah sizleri ve size haksız yere liyakatsızca atayanları bildiği gibi yapsın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak