Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Vefat edenler (22 Temmuz Perşembe)

Vefat edenler (22 Temmuz Perşembe)
  22 Temmuz 2021

        1- Yenigeçitveren Köyü halkından Merhume Müşerref Turhan’ın eşi, Merhume Safure Adanır, Merhum İlyas ve emekli öğretmen Mehmet Turhan’ın babaları, emekli öğretmen Meryem Turhan’ın kayınpederi, Hakkı, Gökhan, Faruk, Haluk Turhan, Durmuş, Safiye ve Sema Adanır’ın dedeleri; İsmail TURHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşil Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yenigeçitveren Köyü Ören Mezarlığı’na defnedilecektir.

        2- Taşoluk Köyü halkından ORKÖY’den emekli Merhum Rafie Namdar’ın eşi, Saime ve Sabiha’nın babaları, İsmail Varlık ve İsmail Arslanata’nın kayınpederi; Hakkı NAMDAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Taşoluk Köyü Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Keskinli Mahallesi halkından Nazmiye Orhan’ın eşi, Aydın Orhan, Aynur Karaaslan ve Aysun Akar’ın babaları, Bahriye Kavasoğlu ve Fatma Karakaya’nın abileri; Nuri Ali ORHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün saat:11’de Seben Yeni Cami’nde kılınacak cenaze namazı sonrası Keskinli Mahalle Mezarlığı’na defnedilecektir.

        4- Sarıcalar Köyü halkından Merhum sağlık memuru İsmail ve Merhume Emine Günal’ın oğulları, Eczacı Nur Günal’ın eşi, Tan ve Hilal Günal’ın babaları, Batu Günal’ın dedesi; Muharrem Ender GÜNAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sarıcaları Köyü Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sarıcalar Köy Mezarlığı’na defnedilcektir.

  • Abbas inceayan ecz. M.v.22 Temmuz 2021 . 11:30

   Meslektaşım ünüversite yıllarından arkadaşim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun . Nur ve oglu tana bss sagligı diliyor sevenlerinin basi sagolsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak