“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Kardeşini darp edenlere ateş açtı

Kardeşini darp edenlere ateş açtı
  16 Haziran 2021

  Kardeşini darp edenlere ateş açtı Sağlık Mahallesi’nde iki grup ...

       Kardeşini darp edenlere ateş açtı       

       Sağlık Mahallesi’nde iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışmada darp edilen M.B.’nin ağabeyi olay yerine gelerek kardeşini darp edenlere ateş açtı. Olayda 3 kişi gözaltına alındı.

         Olay, Bolu’da Sağlık Mahallesi’nde Öğretmenevi önünde yaşandı. İki grup arasında henüz nedeni bilinmeyen sebepten dolayı kavga çıktı. Kavgada M.B. isimli şahıs darp edildi. M.B. araması üzerine olay yerine gelen M.B.’nin ağabeyi G.B., kardeşini darp edenlerin üzerine yanında bulunan silah ile ateş açtı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırmak için havaya uyarı ateşi açtı. Polislerin geldiğini gören G.B., elindeki silahı Atatürk Orman Parkı civarında bir yere atarak yeniden olay yerine döndü. G.B., olay yerinde polisler tarafından gözaltına alındı. Polis ekipleri Atatürk Orman Parkı civarında G.B.’nin attığı silahı aradı. Olayda yaralanan olmazken, 3 kişi gözaltına alındı. Olay hakkında soruşturma başlatıldı.

  • nem e lazım19 Haziran 2021 . 12:11

   sırf sakin diye sakarya dan buraya taşındım burdan da gidek bari :D
  • vatandaş 17 Haziran 2021 . 08:24

   teksas gibi oldu Bolu,önceden sakinliği ve doğal güzelliği ile bilinen bu şehirde sosyal çözülmeler başladı,Allah sonumuzu hayr etsin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak