“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (27 Mayıs Perşembe)

Vefat edenler (27 Mayıs Perşembe)
  27 Mayıs 2021

        1- Sanayi Çarşı esnaflarından, Merhum Yakup ve Emine YILMAZ’ın oğulları, Seyhan YILMAZ’ın eşi, Serdar ve Ahmet YILMAZ’ın babaları, Ayhan YILMAZ ve Sevim ÖTER’in kardeşleri, Boyacı; Mevlüt YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Aşağı Ericek Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       2- Saçcılar Köyü halkından, Merhume Safiye YERLİKAYA’nın eşi, Mustafa YERLİKAYA, Vasfiye ÖZER, Asiye AYIŞIĞI’nın babaları, Celal, Alaattin, İlhami, Selami ÖZER, Sabriye DAŞKIRAN, Adnan AYIŞIK’ın dedeleri; Mehmet YERLİKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 14:00 da Saççılar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Dodurga Mahallesi halkından; Yaşar ZENGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün saat 12:00 da Dodurga Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

       4- Alpağutbey Mahallesi halkından, Fahri USTAOĞLU’nun eşi, Merhume Nezaket BOZKURT ve Mehmet USTAOĞLU’nun anneleri, Onur BOZKURT’un anneannesi, İlknur ve Binnur USTAOĞLU’nun babaanneleri; Zehra USTAOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 16:00 da Alpağutbey Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

        5-Gerede İlçemiz Geçitler Köyünden; Osman Güler'in eşi, Kasap Emin Güler'in annesi, Ahmet Boyacı ve Durmuş Ali Erpulat'ın kayınvalideleri, Selahattin Şen'in kız kardeşi, Osman Güler'in babaannesi: Fatma GÜLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi Saat:11.00'de Geçitler köyünde kılınacak cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesinden merhum İsmail Coşkunol'un torunu, Emrullah Coşkunol'un oğlu; Faik COŞKUNOL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi saat 13.30'da Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesinde kılınacak cenaze namazı sonrası Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir. 

         7-Gerede İlçemiz Samat Köyünden Şaban Şafak'ın eşi, Yunus Şafak'ın gelini, Orman İşletmesinden Emekli Celal Ataman'ın kızı, Emrah Ataman'ın kardeşi, Ömer Erdoğan'ın baldızı; Dilek ŞAFAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

        Cenazesi saat 13.30'da Seviller Mahallesi Boyacıpınarı Sokaktaki evinden alınarak Samat Köyü'nde kılınacak cenaze namazından sonra Samat Köyü mezarlığına defnedilecektir.

  • Kemal Ercan27 Mayıs 2021 . 10:44

   Allah rahmet etsin Zehra yenge.Mekanın Cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak