“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Mengenli Şerife Soylu Ülke gündeminde

Mengenli Şerife Soylu Ülke gündeminde
  5 Mayıs 2021

  Mengenli Şerife Soylu Ülke gündeminde Mengen ilçemizin sesi güzel ...

        Videosunu izlemek için aşağıdaki linke tıklayın      

        https://www.youtube.com/watch?v=ue_v9O4ASyw

       Mengenli Şerife Soylu Ülke gündeminde
        Mengen ilçemizin sesi güzel kadınlarından Şerife Soylu ihtiyaç malzemeleri dağıtımında görevli askere türkü söyleyerek çektirdiği video paylaşımı ile ülke gündemine girdi.

        Mengen ilçesi Küçükkuz köyünde yaşayan ve şarkı söylemeyi ve dinletmeyi seven Şerife Soylu, ihtiyaç malzemesi dağıtımında görevli olan Jandarma personeline “Asker Yolu Beklerim” türküsünü söyledi.

        Dağıtımda görevli olan bir başka kişinin bu anları videoya kaydetmesi ve paylaşması sonrası video ülke gündeminde yer aldı.

         Videoyu önce Jandarma Genel Komutanlığı “Ağzına Sağlık Şerife Teyze” başlığı ve “Bolu İl Jandarma Komutanlığı emrinde görevli devriyemiz, sokağa çıkma yasağı kapsamında vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerine getirirken böyle güzel görüntülerle de karşılaşıyor” açıklaması ile paylaştı. Bu anları daha sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından paylaştı. Birçok haber ve televizyon kanalında günün güzel anı olarak yer alan ve milyonlarca insanın seyrettiği bu görüntüyü sizlerle paylaşıyoruz.

  • Zeki Ozulluoglu 7 Mayıs 2021 . 14:33

   Tesekkur ederim Şerife Soylu
  • Şerife soylu 5 Mayıs 2021 . 13:48

   Emeği geçen Herkese tşk ederim sesi verende sizi gonderende ALLAH azze ve celle sevgiyle kalın irtibat telefonum 0537 204 59 15 Ihtiyacıınız olduğunda ben burdayım inşallah sevgiyle kalin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  GÜNÜN SÖZÜ

  Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak