“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Gökten çamur yağacak !

Gökten çamur yağacak !
  17 Nisan 2021

  Gökten çamur yağacak ! Bolu Meteoroloji Müdürlüğü tarafından yapılan ...

        Gökten çamur yağacak !

           Bolu Meteoroloji Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Bolu’da gece yarısından itibaren etkili olacak toz aşımı ve çamur yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuz hadiselere karşı vatandaşları uyarıda bulunuldu.

          Bolu Meteoroloji Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından Bolu’da bu gece saatlerinden yarın akşam saatlerine kadar il genelinde Kuzey Afrika kaynaklı toz aşımı görüleceği bildirildi. Toz aşımı kaynaklı olarak görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde bozulma, yağış alan yerlerde de çamur şeklinde yağış görüleceğini belirten yetkililer vatandaşların olumsuz durumlara karşı dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

         Meteoroloji Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle,

        “İlimizde, 18.04.2021 pazar günü (00:00 - 21:00) saatleri arası Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı beklendiğinden, görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde bozulma, çamur şeklinde yağış ve ulaşımında aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” ifadelerine yer verildi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak