“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Belediye’de Eş Başkan krizi !

Belediye’de Eş Başkan krizi !
  12 Nisan 2021

  Sözde Tanju Özcan'ın Danışmanı, ama Belediye’de sanki bir Eş ...

         Sözde Tanju Özcan'ın Danışmanı, ama Belediye’de sanki bir Eş Başkan gibi !

          31 Mart 2019 seçimlerine kadar kimsenin tanımadığı ve Tanju Özcan’la yan yana kimsenin görmediği kerametinin kimden olduğu belli olmayan, Yalova ve Ataşehir ile ilişkilendirilen ve Bolu Belediyesi’nde danışman olarak göreve başlamasıyla tanınmaya  başlayan Reşat Şahin Öztürk, bir Tv  kanalında CHP Genel Merkezi’ni, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i çok ağır sözlerle eleştirdi.
          Özcan’ın Danışmanı Reşat Şahin Öztürk, Muharrem İnce’nin, Memleket Hareket’ine CHP’li muhalifleri davet etti.

          Bu hafta sonu katıldığı bir TV programında baştan sona kendisini öven ve CHP’yi ağır şekilde eleştiren, CHP’den istifa ettiğini bunun başlıca sebebi olarak CHP içinde kendisine ne yaptıysa yer bulamadığını, CHP yönetiminin CHP’nin kuruluş ideolojisinden çok uzakta olduğunu, sağa ve cemaate yaklaştığını belirten Tanju Özcan’ın Danışmanı Reşat Şahin Öztürk, açık bir şekilde Muharrem İnce’nin, Memleket Hareket’ine CHP’li muhalifleri davet etti.

          Meral Akşener’e Zevzek dedi!
          Programda, CHP’nin ittifak ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 104 Amiralin yapmış olduğu açıklamaya karşı verdiği cevapla ilgili soruya, Meral Akşener’in zevzek olduğunu söyleyerek başka bir fitili daha ateşleyen Öztürk, Bolu Belediyesi’nde iktidar ortağı olan İYİ  Partililer’inde tepkilerini üzerine çekti. Programı seyredip beğeni yapan ya da eleştiren CHP Bolu örgütünün tanınmış isimleri de gözden kaçmadı.
          Eş Başkan gibi hareket ediyor !
          Bu arada, Belediye binasının Başkanlık katında kendisine makam odası tahsis edilen ve adeta bir eş başkan gibi birim müdürlerini ve bazı başkan yardımcılarını yönettiğine dair söylentilerin merkezinde de yine Reşat Şahin Öztürk bulunuyor.
           Bolu Kamuoyu Öztürk’ün ne amaçla ve kimin vasıtasıyla Bolu’ya getirildiği sorusunun cevabını bekliyor!
           Hem CHP  hem de İYİ Parti teşkilatlarının Bolu Belediyesi’nde  görev yapan Öztürk için nasıl bir tepki koyacağı merak konusu olmuş durumda. Bolu Kamuoyu Öztürk’ün  ne amaçla ve kimin vasıtasıyla Bolu’ya getirildiği sorusunun cevabını bekliyor!
           Ve her zaman olduğu gibi bu haberleri Bolu Belediyesi’nin kasasını hortumlamaya devam eden, maaşlı basın kuruluşlarında okuma şansınız yok!
   

  • hak yiyen .... yesin14 Nisan 2021 . 18:21

   yer kürküm ye meselesi arkadaşlar anlayın artık
  • Tınmaz14 Nisan 2021 . 14:51

   İnanın tınmaz, olayı soğutma derdindedir. Zaten partiden bir tepki yok. Neyse kaldı 3 yıl.
  • Mert Yıldız13 Nisan 2021 . 20:20

   Başkan hata üstüne hata yapıyorsun. Bu zat hemen gitmeli
  • Emar13 Nisan 2021 . 19:06

   Tanju bey Allahaşkına nerden buldun bu adamı. Sana, belediyeye, Boluya ne faydası var? İthal danışman, ithal başkan yardımcısı furyası daha ne kadar devam edecek. Boluda o kadar çok yetişmiş, deneyimli insan var, neden onları değerlendirmiyorsun? Senı seçmeyen Bolulu olmayan adamları tavsiyesiyle abuk sabuk adamları Boluluyla muhatap ediyorsun
  • Ali13 Nisan 2021 . 16:04

   Bu arkadaş 20 bin lirada maaş alıyordur. Bolu'da istemiyoruz böyle insanları
  • Merkeşlerli13 Nisan 2021 . 15:20

   Allahaşkına herşeyin b.ku çıktı. Adam vekilliği dokunulmazlığı bırakıp belediye bşk. olmak istiyorsa zaten belli değilmi sebepleri ve sonuçları! Birtane il vatan sevdalısı yokmu ? Herşey rant para pul mu? Maalesef kendim sorup kendim cevapliyorum.Gidişat iyi değil.Gidende hayır yoktu gelende farklı olmadı.
  • annamadım13 Nisan 2021 . 13:40

   eş ne !..
  • Aladağ13 Nisan 2021 . 13:33

   Ah tanju başkan ah. Çok hevesliysen geç bakalım adam kazandının ekibine. Gör bakalım bir dahaki seçimde boyunun ölçüsünü.
  • Cabbar Candemir13 Nisan 2021 . 13:16

   Tancu nun akrabası da Ankara dan danışman getirmişti. Sonradan onu düşman ilan ettiler. Sanki Bolu'da adam yok. Yıllarca belediye meclis üyeliği yap milletvekilliği yap sonra da Bolu'lu olmayan danışman bul. Su parasındaki indirimi bu adama danışmış mı ? Danışmış ise adam yanılmış. Kov gitsin....
  • Refik13 Nisan 2021 . 12:59

   Belediye de ne iş yaptığı belli olmayan kişidir kendisi,Kemal kılıçdaroğlu karşıtı bir şahıs,niye tutuyorlar anlam vermek zor,gönderin gitsin belediyeden,ayrıca insanlar belediye başkan yardımcısı sanıyor bu kişiyi,sanırım kendini öyle lanse ediyor.
  • dede12 Nisan 2021 . 23:17

   CHP mi ilk mektep müsameresi çok...
  • Mehmet tanriverdi12 Nisan 2021 . 21:32

   Eren ERDEM'in tavsiyesi ile Bolu Belediyesinde.Ulusalcı yaxar Nihat Genç ile Sevilay Yükselir'in kendisi ile ilgili OLUMSUZ yazıları var.Tanju Özcan en kısa sürede onu Bolu'dan POSTALAR.!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak