“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 9 Nisan Cuma)

Vefat edenler (Bugün 9 Nisan Cuma)
  9 Nisan 2021

          1- Mengen İlçemiz’in Teberikler Köyünden Gülbahar Özturan’ın eşi, Günnahar, Sedat, Güler, Gülten, Vedat, Vural, Bulent Özturan’in babaları; Hacı Ekrem ÖZTURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün (09.04.2021 Cuma günü) ikindi namazına müteakip Teberikler köyünden kılınacak cenaze namazının ardından aynı köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- T.B.M.M önceki meclis başkanlarından Köksal Toptan’ın eşi Saime Toptan’ın halası, Beşler mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim ve Haşim Akpınar’ın kardeşleri, Niyazi Erten’in eşi, Günay Gürsoy, Gülay Özgürses, Güngör ve Şakir Erten’in anneleri; Necmiye ERTEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Defin bilgileri daha sonra paylaşılacaktır.

       3- Mengen İlçesi Kayabaşı Köyü halkından; Havva ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

         4- Ercan AKARSU  ve Merhum Nuriye AKARSU’nun kızları, Tezcan ve Pelin AKARSU’nun ablaları, Burak ve Bora’nın anneleri, Ayten DEMİRTAŞ, Merhum Nurten ŞENOCAK’ın yeğenleri, Belma YARDEMİR, Sema ve Şafak DEMİRTAŞ’ın kuzenleri; Nur AKARSU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 17:00 da Karamanlı Mahallesi Mutlu Sokak, Şenocak Apartmanı önünde kılınacak, cenaze namazından sonra (Yozgat) Çamyayla Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

  • Kader Gültek 12 Mayıs 2021 . 00:08

   Adı gibi NURlar içinde uyu 12 senem seninle geçti sana doymadan bırakıp gittin ömrüm senle geçip gitseydi yerine kimseyi koymam bunu bil YİNE GEL TAMAM MI BİTANEM SENİ DAİMA ÇOK ÇOK SEVİCEM ayvalığa yanıma istedim seni ama benden uzağa sakladılar seni benide yanına gömsünler bekle beni
  • Şemsettin Gürtürk 9 Nisan 2021 . 15:10

   Merhum Ekrem ÖZTURAN ile rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize, Allah'tan rahmet ve yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak