“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 28 Mart Pazar)

Vefat edenler (Bugün 28 Mart Pazar)
  28 Mart 2021

        1- Gövem Köyü halkından Hacer, Tayibe, Hikmet, Nimet ve Yusuf Soydemir’in babaları, Hasan, Hayrettin, Abdullah ve Emine Soydemir’in abileri; Necati SOYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gövem Köyü’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        2- Gerede lçemiz Kitirler Mahallesi eşrafından Yazı Köylü Şoför Ömer Karagöz’ün oğlu, Hüseyin Karagöz’ün kardeşi, Halit Yılmaz’ın dayısı, sanayi esnaflarından tornacı Ramazan Ünnü’nün damadı, Ali ve Musa Ünnü’nün enişteleri, tırcı; Fuat KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kitirler Mahallesi eski İmamhatip Lisesi arkasında bulunan evinin önünde saat:12.00’de kılınacak cenaze namazından sonra Yazı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.
       3- Gerede İlçemiz Salur Köyü'nden merhum Hasan Yurt’un eşi, Dursun Yurt’un annesi, Halil Yurt’un yengesi, Hüseyin Yurt ve Bayram Erdoğan’ın kayınvalideleri, Kemal Balaban’ın ablası, Abdullah ve Habib Yurt’un büyükanneleri; Zeliha YURT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat:12.00’de Salur Köyünde kılınacak cenaze namazından sonra Salur Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

          4- Gerede İlçemiz Külef Köyü'nden ilçemiz esnaflarından Can Ciğer Ocakbaşı Fahri Yaman’ın oğlu, Yıldıray, Ahmet ve Bahri Yaman’ın yeğenleri, Samet Yaman’ın ağabeyi; Fikret YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat:14.00’de Yeni Mahalle Ahmet Düş Camisi'nin yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Külef Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
  Aa

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak