“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 21 Şubat Pazar)

Vefat edenler (Bugün 21 Şubat Pazar)
  21 Şubat 2021

        1- Mudurnu İlçesi Göncek Köyü Demirciler Köyü sakinlerinden Durmuş Koç’un eşi, Bolu Esnaflarından İsmail, Nurettin Koç, Hatice Köroğlu ve Fatma Karaman’ın annesi; Hikmet KOÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra kılınacak cenaze namazı sonrası Göncek Köyü Demirciler Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       2- Ilıcakınık Köyü sakinlerinden Emekli Zabıta Memuru Sami Turan’ın babası, Serdar ve Sedat Turan’ın dedesi; Sabri TURAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 11:00 de kılınacak cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Abdullah ELKATMIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       

       4- Çıkınlar mahallesi sakinlerinden; İbrahim DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14:00 da kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

        5- Düzce Akçakoca İlçesi sakinlerinden; Halise AKIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün kılınacak cenaze namazı sonrası Ömerler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       6- Mengen İlçemiz Teberikler köyünden İffet Yüksel’in eşi, Ernur Karayılmaz, Gülnur Gören ve Ergin Yüksel’in babaları; Emrullah YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Teberikler Köyü camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Teberikler köyü mezarlığına defnedilecektir.

        7- Gerede İlçemiz Süller Toklar Köyü'nden merhum Mehtap Aydınalp'in eşi, Emrah Aydınalp, Fatma Bağlı, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Çevik ve Hale Özer'in babaları, berber Ahmet Bağlı, tabakhane esnaflarından Cihat Çevik ve Ergün Özer'in kayınpederleri Marangoz; Seyit Ali AYDINALP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat 12:00'de Demirciler Mahallesi Sincan Caddesi'ndeki evinin önünde kılınacak cenaze namazına müteâkip Süller Toklar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

         8- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesinden Hacı Eşreflerden Ahmet Karagözoğlu ve Vesile İpek'in babaları, Rıfat İpek ve Safiye Karagözoğlu'nun kayınpederleri; Hacı İsmail KARAGÖZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14:00'de Seviller Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çataklı Camii yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilecektir.

        9- Mudurnu Ormanpınarı köyü Dodanaz mahallesi sakinlerinden Orman İşletmesinden emekli Fatma Demir’in eşi Serdar Demir ve Hayriye Başkan’ın babası; İbrahim DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Çıkınlar Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       10- Perihan Soydaş’ın eşi, Melek Konca ve Hüseyin Soydaş’ın babası, Türk Telekom Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü'nden emekli; Ahmet SOYDAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Çankırı’da defnedilecektir.

       

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak