“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 12 Şubat Cuma)

Vefat edenler (Bugün 12 Şubat Cuma)
  12 Şubat 2021

        1- Mengen İlçemiz Kuzgöl Köyü Yörükler Mahallesi'nden Emine Tanrıverdi’nin eşi, Nermin Tanrıverdi Orçin ve Murat Tanrıverdi’nin babaları, ilçe esnaflarından Celal Uzar’ın damadı, Ramazan Uzar’ın eniştesi; Ali TANRIVERDİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün cuma namazının ardından aile mezarlığına defnedilecektir.

        2- İsmail ve Safiye BÜYA’nın oğulları, Güler BÜYA’nın eşi, Bayram, Burhanettin, Muhammet BÜYA’nın babaları; Bahattin BÜYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Cuma namazından sonra, Kastamonu Daday İlçesi Fındıcak Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Kıbrısçık İlçesi Deveören Köyü halkından, Merhum İsmail Hakkı ÖZTEKİN’in eşi, İlhami, Burhan, Orhan, Osman, Ömer ve Gülcan ÖZTEKİN’in anneleri; Firdes ÖZTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Deveören Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

         4- Gerede İlçemiz Yağdaş Köyü Kurtça Mahallesi'nden Merhum Hacı Süleyman Canayakın'ın eşi, Mehmet ve İrfan Canayakın'ın anneleri, Ramazan Canayakın'ın yengesi; Emine CANAYAKIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi buggün saat 14:00'de Yağdaş Köyü Kurtça Mahallesi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Yağdaş Köyü Kurtça Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak