“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 28 Ocak Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 28 Ocak Perşembe)
  28 Ocak 2021

       1- Mengen ilçemiz Akçakoca köyü halkından; Bülent IŞIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Ankara Kızılcahamam merkez Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından Çamlıdere’de Şeyh Ali Semerkandi türbesine defnedilecektir.

       2- Mengen İlçemiz eski esnaflarından merhum Terzi Ahmet Özcan’ın torunu, Nazmi ve Nurcan Toraman’ın çocukları, Nurdan, Derya, merhum Erdem Toraman’ın kardeşleri, Mengen eski esnaflarından; Eray TORAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi yarın (29.01.2021 Cuma günü) cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Türkbeyli mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

       3- Emekli Öğretmen; Esat ÖZBAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi'ndeki evinden alınarak Kalici Konutlar camisinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedilecektir. 

       4- Yeniçağa İlçemiz Asilbey Mahallesi'nden Merhum Yakup Öztürk’ün oğlu Mehmet İbrahim ve Mustafa Öztürk’ün abisi; Hasan ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.           Cenazesi bugün saat 15.00’da Merkez Ayşe- Ali Dalgıç Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra ilçe kabristanına defnedilecektir.

        5- Mengen İlçemiz Sarıkadılar Köyü’nden Nazım, Nazmi ve Hayrullah Aydoğan’ın anneleri; Fatime AYDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazı sonrası Sarıkadılar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

       6- Kıbrısçık İlçemiz Belediye Başkanı Emin Tekemen'in Halası; Lütfiye ERDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bölücekkaya köyü mezarlığına defnedilecektir. 

         7- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesinden; Emekli Öğretmen Rüştü Keskintepe, İlçemiz esnaflarından Ahmet Keskintepe ve Emekli Müftülük personeli Yunus Keskintepe'nin babaları; Salih KESKİNTEPE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün 16:30'da Demirciler Mahallesi Hacı Eminefendi Cami yanındaki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra, şehir mezarlığına defnedilecektir.

  • Serafettin Gündüz Almany28 Ocak 2021 . 17:11

   Esat Özbay Meslekdasima Allah`tan rahmet, ailesine bassagligi ve sabir dilerim. Nur icinde yatsin.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak