2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Komik olma Tanju Özcan ! 

Komik olma Tanju Özcan ! 
  21 Ocak 2021

  Komik olma Tanju Özcan ! Bolu’nun çözüm bekleyen bir ...

        
         Komik olma Tanju Özcan ! 
         Bolu’nun çözüm bekleyen bir sürü sorunu varken, Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın durduk yere ve hiç de ihtiyaç yok iken “cami yapacağım” diye ortaya çıkması ve bunun üzerinden polemikler yaratmasına hiç kimse bir anlam veremiyor.
       Tanju Özcan, Halk Tv'ye verdiği röportajda cami yapmak istediği yerde çok fazla okul olduğunu, ancak 1km çapta sadece 1 tane cami olduğunu söyledi. Google maps'ten yaptığımız ölçümlerde ise 1 km çapta tam 7 (YEDİ) tane caminin bulunduğunu tespit ettik. Bunlar; 1-Borazanlar cami 450m, 2-Bilali Habeşi Cami 580m, 3-Paşaköy cami 880m, 4-Camlı cami 910 m, 5-Beşkavaklar yeni cami 680m, 6-Sümer cami 880m, 7-KIlıçarslan cami 890 m.
             Diyanetin son verilerine göre Bolu'da 1264 tane cami var, bu sayıya tarikat yurtlarının mescitleri dahil değil. Okul sayısında diğer illere göre İzzet Baysal Vakfı sayesinde şanslıyız, ancak o bölgede camiye değil, yine okula ihtiyaç var. Ayrıca imar planında okul yeri olarak ayrılmış alana, cami yapacağım diye ortaya çıkan Tanju Özcan’ın bu saçma düşüncesi karşısında şaşışaran Bolu halkı, “Komik olma Tanju” diyerek sadece gülmekle yetiniyor.
   

  • İsmail hündüz28 Ocak 2021 . 14:31

   Borazanlar Mh. Mevcut camiden Paşaköye kadar yeni yapılanma alanı olup cami ihtiyacı bulunmaktadır.Alaattin bey zamanında muhtarlığın dilekçesi üzerine ilgili kurum yazışma yapmış ve 18 B çalışmaları bittği için cami yeri ayrılamayacağı cevabı alınmıştır.Cami siyasetten uzak olması gereken Allah'ın evidir.İhtiyaç vardır.Kim yaparsa Allah ondan razı olsun
  • Bolulu25 Ocak 2021 . 15:25

   Belediyenin en güzel rant merkezidir emlakçılık. İstediğin adamı ihya et, istemediğinize çök. Adaletin, eşitliğin bittiği yerdir belediye emlak. Vatandaşın eli kolu bağlıdır, kamu yararı dedimi herşey biter. Hele cami dedinmi. Hayır desen dinsiz ilan ederler. Okul diye çökerler 40 yıl bekletirler okul mokul yapılmaz. Sen terkedersin anında 18.madde den birine verirler.
  • Zahmanlalı23 Ocak 2021 . 23:48

   Tanju başkan borazanlara cami ve meyhane projeleriyle başarılara imza atıya.adam çalışıya.gasteci yardımcısıyla dakka otumayalla.adamla milli görüş çıkışlıyım diye secimlerde akp den saf tutmaya kalkan eczacının dükkandan çıkmaya.Bunla biyerde yer kapsinda nerde olusa olsun. Musiat olu,piliçspor olu,başkan olu,yardımcı olu,gaste aça,zamana göre hersey olu bunla.
  • Charlie Chaplin22 Ocak 2021 . 18:13

   CHARLİE CHAPLİN 1915 yılında gizlice katıldığı ”Charlie Chaplin’e Benzeyenler’ yarışmasında 3. olmuştur. Yani kendisine benzemeye çalışan bizzat yine kendisi olsa da, yarışmayı kaybetmiştir. Sende Tanju Özcan olarak sen de başkasının rolüne soyunma boşuna.
  • Çala22 Ocak 2021 . 11:49

   şaklaban lıktan başka birşey değil
  • Bolulu22 Ocak 2021 . 09:03

   Bizim tarlaya yapabilirsiniz. Bir tane var. ikinciye yer aldınız. 3. olarak yapabilirsiniz. hatta 4.5.6....
  • bolulu21 Ocak 2021 . 22:18

   camı yerıne okul yapılması daha uygun.O bolgede vatandasın degerlendirdiği gibi cok camı bulunmaktadır.
  • Ciritçi21 Ocak 2021 . 21:51

   Oraya bence, güzel bir alkol üretim tesisi harika olur. Biraya gücümüz yetmiyor artık, kendimiz yapsak zehirleniriz diye korkuyoruz, hem istisham olur, maliyetine ucuz bira içmek istiyoruz. Bizde vatandaşız, bizleri de görün. Lütfen
  • Zeki21 Ocak 2021 . 21:49

   Siz secmedinizmi size hizmet ediyor daha ne istiyorsunuz
  • Okan21 Ocak 2021 . 20:55

   Tanju beyin, orada ki halka cami yapmak seçim vaadleri arasındaymış, sizin niye bu kadar zorunuza gitti anlamadım . Adam sözünü yerine getirmek, sözünde durmak için proje başlatmak istiyor. Bunu Chp'liler ya da X partililer ya da siz istediniz diye değil, oradaki halk istediği için yapıyor. Siz şunu sorgulayın, Tanju bey göreve başladığından bu güne ne dedide yapamadı?
  • Öğrenci velisi21 Ocak 2021 . 20:26

   Bu bölgede 50. yıl ilkokulundan başka ilkokul yok. Orada da sınıf mevcutları yaklaşık 40 kişi. 50. Yılın önünden geçmek çok zor. Kalabalık. Bu bölgeye bir ilkokul lazım cami değil. Bir de böyle bir karar verirken milli eğitime ve müftülüğe danışarak hareket etmek bence daha doğru olurdu.
  • HÜSEYİN 21 Ocak 2021 . 19:54

   Dindar kesimin oylarına oynuyor saadetciler gaz veriyor
  • Gerçek21 Ocak 2021 . 19:52

   Tanju beyin yeni gündemde kalma çabaları.fakat hep dibe batıyor gemi su alıyor.Akıl verenler kimler acaba alkollü yere camii yapmak bunu anca Tanju bey düşünürdü zaten.Rasim bey en az 15 yıl buradayız diyormuş güzel kafa yapmış acaba bu kafayı yakalamak için ne yapıyor merak ediyoruz.şakamısınız siz beylerrrr
  • analiz21 Ocak 2021 . 19:25

   ONURLU villa yapsın arsa bölünmesin diye projeyi değiştirdin Camiyi yok ettin ONURLU dan evinin yanındaki arsayı kaça aldın para verip vermediğin belli değil. ONURLU ya depo ruhsatı verdin (Alaattin Yılmaz vermedi zamanında) Çivrildeki zenginlerin paylarını yükselttin şimdi meyhaneyi kapatıp Cami yapacakmışsın günah mı çıkartıyorsun Tanju efe komik olma çık açıkla ONURLU bu arsaya 450 bin istiyordu 2 yıl önce ben su paraya aldım de sok gözüm
  • Bolulu21 Ocak 2021 . 18:45

   CAMİ İŞİ SENİN İŞİN DEĞİL O İŞLERİN BİR DEVLET KURUMU BULUNUYOR.ŞOV ŞOV GÜNDEMDE KALMAK İÇİN BUNLAR ALO SEÇİME NE KADAR ZAMAN KALDI DUYAMADIM NE KADAR ZAMAN .
  • Misafir 21 Ocak 2021 . 18:35

   Ya gerçekten komik ruhsat vermedim daha diyor karşıda meyhane inşaatı var ve kimin oldugu aleni belli, kimi uyuşturuyorlar,o caddenin alayında alkol ruhsatı var.aptalmiyiz geçmiş ola.
  • EMEKLİ ESNAF21 Ocak 2021 . 17:21

   TANJU BEY DÜRÜST İSNAN CAMİ YAPMA İŞİ HİÇTE KOMİK DEĞİL ADAM ARI GİBİ ÇALIŞIYOR ADAM AYIRMADAN ADAM KAYIRMADAN ÇALIŞIYOR MEYVA VEREN AĞAÇ TAŞLANIR DERLER
  • ali demirci21 Ocak 2021 . 17:00

   gerçekten bu camii bolluğu ne gerek var bu işlerle uğraşmaya. halk talep etse tamam, zaten heryer cami. bu hareketler şov kokuyor. önce belediye yapması gereken işleri bir yapsın. daha kaldırımlarda yürüyemiyoruz arabalar yüzünden. en iyi yaptığı iş para toplamak. mansur yavaşı örnek alın biraz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak