2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Kar yağmayınca, patenle antrenmana devam

Kar yağmayınca, patenle antrenmana devam
  5 Aralık 2020

  Kar yağmayınca, patenle antrenmana devam Bolu Gençlik ve Spor ...

  Kar yağmayınca, patenle antrenmana devamKar yağmayınca, patenle antrenmana devam

       Kar yağmayınca, patenle antrenmana devam
       Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün Alp Disiplini kayak takımı, ocak ayında Bolu'da ilk kez Kartalkaya'da düzenlenecek olan Alp Disiplini kayak yarışmaları için hazırlıklarını sürdürüyor.
        Bolu'nun ilk Alp Disiplini kayak takımını ve aynı zamanda Gerede'de başarılı kayakcıların yer aldığı kayaklı koşu ve Alp Disiplini sporcularını da çalıştıran Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün kıdemli kayak antrenörü Seda Barut, kar yağıncaya kadar çarşamba, perşembe ve cuma günleri  Anıtpark'ta sporcuların  ayak adalelerini güçlendirmek için patenli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

          Barut, "toplamda 20 sporcumuz var. Ancak pandemi koşulları nedeniyle çalışmalarımızı sekiz sporcuyla sürdürüyoruz. Kar yağınca çalışmalarımıza, Kartalkaya'da Grand Kartal Otel'in pistlerinde devam edeceğiz. Bolu'nun ilk Alp Disiplini kayak takımıyla, ocak ayında Bolu'da ilk kez bir Alp Disiplini kayak yarışmaları düzenlenecek.Yarışmada dereceye giren sporcuların madalyalarını da, Hamza Yerlikaya verecek" dedi.

       Metin Ferah 

  • Yaşam Verdi 7 Aralık 2020 . 16:23

   Öğrenci seçimi noktasında eksiklik görmekteyim. Bu alana meraklı ama haberi olmayan bizler gibi insanlar olduğunu biliyorum. Belediye destekli benzer organizasyonlar beklemekteyiz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak