2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Metin'den çiftçimize müjdeli haber

Metin'den çiftçimize müjdeli haber
  28 Kasım 2020

  Metin'den çiftçimize müjdeli haber Tarım ve Orman Bakan yardımcısı ...

       Metin'den çiftçimize müjdeli haber      

        Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin yaptığı açıklamada, Hayvancılığı desteklemek ve üretimi güçlendirmek amacıyla verilen buzağı destek ödemesi 27 Kasım Cuma günü itibariyle başlamıştır dedi. 

         Metin, Bolu’da ki çiftçilere ödenecek olan 5 milyon 306 bin 625 lira desteğin 27 Kasım saat 18:00’dan sonra çiftçilerin hesabına yatırılacağını bildirdi.

         Destek ödemeleri başladı

         Konuyla ilgili bir açıklama yapan Tarım ve Orman Bakan yardımcısı Fatih Metin; “Sayın Bakanımızın Dr. Bekir Pakdemirli’nin açıkladığı gibi, 2019 yılı 2. Dönem Buzağı Desteği kapsamında ki ödemeler bugün itibarıyla çiftçilerimizin hesabına yatırılacak. Bu bağlamda Bolu’da ki çiftçilerimize; 5 milyon 306 bin 625 lira destek ödemesi yapılacak” ifadelerine yer verdi.

        “Her zaman çiftçimizin yanındayız”

         Bolulu üreticinin ve çiftçilerin her zaman yanında olduklarını belirten Bakan yardımcısı Fatih Metin; “İlimizde bu kapsamda 5 bin 583 yetiştiricimize 11 bin 640 buzağı için toplamda 5 milyon 306 bin 625 lira ödeme 27 Kasım Cuma günündnen itibaren Ziraat bankasındaki hesaplarına yatırılmaya başlanacak” dedi. Ödemelerin T.C kimlik numarasına göre yapılacağını belirten Bakan yardımcısı Fatih Metin, TC numarasının son rakamı 0 ve 2 olan yetiştiricilerin ödemelerinin cuma akşamı, son rakamı 4-6-8 olan üreticilerin ödemelerinin ise 4 Aralık 2020 günü saat 18:00’da hesaplarına yatırılacağını dile getirdi.

   

  • balıkçi29 Kasım 2020 . 20:37

   Çiftçinin,köylünün ağzına bir parmak bal sürün günü kurtarmaya bakın
  • Atyaylası28 Kasım 2020 . 14:49

   Aslında konu sadece at Yaylası değil diye düşünüyorum katarlılara satılacak dedikodusu var, birileri galatasaraya verileceğini söyler, vali kimseye taviz verilmeyeceğini söyler, kim kime çalışıyor kime hizmet ediyor anlamış değilim ama vatandaşla ilgilenen yok vurun abalıya sesini çıkarmasın. tamam kanunlar uygulansın, uygulansındaaa, bu işler bu raddeye gelene kadar nerelerdeydiniz efendiler, haaa diyorsan şimdi ben varım, hadi ozaman işin rassgitsinmesimelileşti
  • Ziraat Mühendisi 28 Kasım 2020 . 12:23

   Merhaba Fatih bey, 1. İsteğim Bolu Ipart kapsamına alınsım 2 .isteğim Mesleğimin tüm birikimlerini üretime yönlendirmek istiyenlere lütfen destek olun Bolu kazansın Türkiye kazansın...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak