BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Kendisini ağaca asarak intihar etti

Kendisini ağaca asarak intihar etti
  22 Ekim 2020

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) öğrencilerinden Berna Uludağ, ...

        Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) öğrencilerinden Berna Uludağ, geçtiğimiz gün tarlaya gidiyorum diyerek çıktığı eve dönmedi. Başlatılan arama çalışmalarında 20 yaşındaki genç kızın cansız bedeni bir ağaca asılı halde bulundu.

        Kendisini ağaca asarak intihar etti       

        Edinilen bilgiye göre olay geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Halı Köyü'nde meydana geldi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunu 20 yaşındaki Berna Uludağ, iddiaya göre ‘tarlaya gidiyorum’ diyerek evden çıktı. Genç kızın akşam olmasına rağmen eve dönmemesi üzerine ailesi ve tüm köy halkı Berna’yı aramaya başladı. Yapılan arama çalışmaları sonucu Berna’nın cansız bedeni köyden 2 kilometre uzaklıkta bir ağaca asılı halde bulundu. Berna’nın cansız bedenini gören ailesi sinir krizleri geçirdi. Yapılan ilk incelemede genç kızın intihar ettiği şüphesi üzerinde durulurken haberi alan köy halkı olay yerine akın etti. Genç kızın cenazesi savcılık incelemesinin ardından otopsi için Alaplı Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

  • Köroğlu4 Kasım 2020 . 14:10

   "GELECEKTEN ÜMİDİ KESTİ DİYE İNTİHAR ETTİ" tarzı yorum yapan Hüseyin Beye cevaben... Yaşım 42. Bizler de genç olduk. Hele hele, Türkiye'nin en büyük krizlerinin yaşandığı 1994, 1998, 2001 yıllarında yaşadık. Genç bir insanın, hele hele okuyan ve okurken çalışmak zorunda olmayan bir genç kızın, ekmek kazanmak ve gelecekle ilgili asla sorunu olmaz. Eğer böyle bir sorunu olsaydı, okumaz gider çalışırdı. Bu genç kızın intihar sebeplerinin başında, maa
  • Hüseyin 2 Kasım 2020 . 20:37

   Bulaşarak güzel rahat ne istersen var herşeyi mükemmel olan bu vatanı kötülemeyin şükredin halinize heryönüyle dünyanın en rahat yaşanabilir ülkesi
  • Alaaddin Tekneci26 Ekim 2020 . 07:55

   Okullarda maddi eğitimin yanïnda manevi eğitim olmazsa en ufak bunalïmda çareyi intihar etmekte buluyorlar. Ahirette ebedi pişman olacak ama son pişmanlık fayda etmez.
  • Doğu23 Ekim 2020 . 23:50

   Gelecek yok para yok öz güven umut yok yok yok oluyoruz..
  • Ejder suyu içen kral mı d23 Ekim 2020 . 19:14

   Hüseyin e aynen katılıyorum. (Ucacaz diyenlerin peşinde nereye kadar?)
  • Hüseyin23 Ekim 2020 . 10:07

   Çok yazık ve üzücü bir haber. İnsanlarımızın, gençlerimizin gelecekten ümidini kestikleri bir ülke haline gelmeye başladık. İnsanlığın tarih boyunca çekilen büyük acılardan ders alarak oluşturduğu Atatürk'ün gösterdiği muasır medeniyetin ortak değerleri yolundan saparak yanlış yöne doğru hızla gidiyoruz.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak