“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Büyüksu çöplük değil !

Büyüksu çöplük değil !
  11 Eylül 2020

  Büyüksu çöplük değil ! Bolu’nun en büyük akarsuyu olan ...

  Büyüksu çöplük değil !Büyüksu çöplük değil !

          Büyüksu çöplük değil ! 
          Bolu’nun en büyük akarsuyu olan Büyüksu Deresi’ne, kamyonlarla gelip moloz ve çöplerin atıldığını 9 Ağustos tarihli yayınımızda fotoğraflarla dile getirmiş ve yetkilileri göreve davet etmiştik. 

          Bilindiği gibi eski başkanın; yüzme, balık tutma ve kıyılarında piknik yapma gibi aktiviteler hayaliyle bir dünya para harcanan Büyüksu Deresi, yine eskisi gibi sahipsiz olduğu için sorumsuz insanlar tarafından çöplük olarak kullanılmaya devam ediyor. 
           Fotoğrafta görüldüğü gibi bugün de bir kamyonet kasasındaki çöpleri Büyüksu Deresi’ne boşaltıyor. 

         Bu yalan görüntüler de unutulmadı!        

         Eski Başkan Alaaddin Yılmaz pazar yerindeki balıkçıdan aldırdığı dondurulmuş Norveç uskumrularını oltaya takıp, yalandan Büyüksu'da balık avlıyormuş gibi yapmıştı. Daha sonra mangalda pişen Norveç uskumrularını yalamadan yutan 'Yalaka Bolu basını' da, bunları haber diye Bolu halkına yutturmaya kalkmıştı. 
   

  • İsmail TAŞCI 18 Eylül 2020 . 01:14

   Büyüksu deresi caydurt tan sonra araçların içinde bile kokudan çamları kapatmak zorunda kalıyoruz birileri para kazansın diye göz yumuluyor o büyük su deresinde yüzüp balık tutuyordum şu anda kokudan yanından geçilmiyor

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak