2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Bolu'da koronadan 7'inci ölüm

Bolu'da koronadan 7'inci ölüm
  28 Temmuz 2020

  Bolu'da koronadan 7'inci ölüm Bolu'da korona virüs vakaları her ...

       Bolu'da koronadan 7'inci ölüm       

        Bolu'da korona virüs vakaları her geçen gün artarken, geçtiğimiz gün 55 yaşındaki bir kadının tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği kaydedildi. Öte yandan, günlük yaklaşık 200 testin yapıldığı Bolu'da 12 ile 15 arasında vaka çıktığı öğrenildi. Bolu'da bir kişi daha virüsten hayatını kaybederken bugüne kadarki sayı 7'ye yükseldi. Vakanın hiç olmadığı ilçenin olmadığı ifade edildi. 

        Edinilen bilgiye göre, Bolu'da son dönemde yaygınlaşan koronavirüs vakaları korkutuyor. Yaklaşık 20 günden bu yana yoğun bakımda tedavi gören ismi açıklanmayan 55 yaşındaki kadın hasta hayatını kaybetti. Böylelikle ilimizde koronavirüs'ten hayatını kaybedenlerin sayısı 7'ye yükseldi.

        20 gündür yoğun bakımdaydı

      Alınan bilgilere göre, Bolu merkezde yaşayan ismi açıklanmayan 55 yaşındaki bir kadın yaklaşık 20 gün önce koronavirüs teşhisiyle İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde yoğun bakıma alındı. 20 gündür yoğun bakımda tedavi gören kadın dün hayatını kaybetti.
       

        Hergün 12 ile 15 yeni vaka çıkıyor

        Öte yandan, Bolu'da korona virüs vakaları bir türlü normal seviyeye indirilemiyor. Her gün ortalama 200 testin yapıldığı Bolu kent genelinde 12 ile 15 vaka çıktığı belirtildi. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak