BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 17 Temmuz Cuma)

Vefat edenler (Bugün 17 Temmuz Cuma)
  17 Temmuz 2020

       1- Aşağısoku Mahallesi halkından, Merhum Mazhar SAYAN’ın eşi, Mehmet SAYAN ve Şerife AKSUNGUR’un anneleri, Şükriye SAYAN ve Bayram AKSUNGUR’un kayınvalideleri; Hatice SAYAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 14:00 de Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        2- Ankara Karşıyaka Mahallesi'nde ikamet eden; Semiha GÜCÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Kaynaşlı Darıyeri Bakacak Köyü halkından, Tansel Kablo Fabrikası çalışanı; Erdoğan KURNAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 11:30 da Bakacak Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Ankara da ikamet eden; Fikri ERTEN ve Hacer ERTEN’in kızı, Şükrü ERTEN ve Emine ERTEN’in torunu, Özlem ERTEN’in kardeşi; Avukat Merve ERTEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 15:00 da Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Kıbrısçık İlçesi Bölücekkaya Köyü halkından, Rıfat ve Hakkı MAMUR’un ağabeyi, Erkan ve Sevil MAMUR’un babaları; Cafer MAMUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kıbrısçık Bölücekkaya Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  • Tansel KARAKAYA18 Temmuz 2020 . 13:20

   Avukat Merve ERTEN, eşimin öğrencisi, benim de dersanede örnek gösterdiğim bir insandı. Görme engeli, ona engel olamamış, okuyup avukat olmuştu. Hiç unutmuyorum; dersanede okuduğum deneme sınavı sorularına, daha şıklarını okumadan cevap veren koca bir yürekti ve o yürek maalesef sustu... Allah gani gani rahmet etsin. Ailesine en derin başsağlığı dileklerimi sunuyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak