BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Bolu'da 3 kat artış var !

Bolu'da 3 kat artış var !
  24 Haziran 2020

  Bolu'da 3 kat artış var ! Bolu Valisi Ahmet ...

       Bolu'da 3 kat artış var !       

        Bolu Valisi Ahmet Ümit dün meydana gelen sel baskınını incelemek için gittiği Mengen'de yaptığı açıklamada, Bolu'daki hastanelerde pozitif vaka sayısının 3 kat arttığını söyledi. 

         Ümit, koronavirüsle mücadele konusunda başa dönülmemesi için kurallara tam anlamıyla uyulması gerektiğini belirterek, “Türkiye genelinde pozitif vakaların en yüksek olduğu dönemlerde bile şimdiki kadar bizde pozitif vaka yoktu. Ciddi olarak pozitif vakalarda artış var. Üç misli bir artış var. Her geçen gün virüs kendisini biraz daha hissettiriyor. Bunu özellikle vurgulamamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

        Bolu'da hastanelerde kaç vaka var ?

        Vali Ahmet Ümit vaka sayılarının arttığını söylemesine karşın yine sayı vermedi. Doğal olarak vatandaş sayıların kaça çıktığını merak ediyor. Edinilen bilgilere göre 3 hafta önce Bolu'daki hastanelerde vaka sayısı 20 civarında iken bugün rakam 60'lara ulaştı.

   

  • Perhiz ya hacı1 Temmuz 2020 . 00:13

   Caddeleri sokakları, kafeleri salonları, parkları bahçeleri, meyhaneleri barları açtın ya hacı.. . Buralar güvenli de hastaneler mi güvensiz? BAİBÜ Diş hastanesini neden açmadın ya haci... YA HACİ TEDBİR DEDİĞİN BU MUDUR? YA HACİ HER GECE BANGIR BANGIR KAFA MI NEDEN ...TİN?

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak