BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Ünlü İşadamı Bolu'da defnedilecek

Ünlü İşadamı Bolu'da defnedilecek
  27 Mayıs 2020

  Ünlü İşadamı Bolu'da defnedilecek Uluslararası gıda tedarikçisi Hakan Agro’nun ...

        Ünlü İşadamı Bolu'da defnedilecek      

        Uluslararası gıda tedarikçisi Hakan Agro’nun sahibi Ünlü İşadamı Hakan Bahçeci, Dubai’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Eşi Deniz Bahçeci’nin Bolulu olması sebebiyle, ünlü iş adamının cenazesinin Bolu’da defnedileceği öğrenildi.
   

         Dünya Bakliyat Konfederasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bahçeci dün sabah Dubai’de geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti. Genç yaşta vefat eden Hakan Bahçeci’nin acı kaybı uluslararası gıda ticareti sektörünü ve yakınlarını yasa boğdu.
   
         Hakan Bahçeci kimdir?
   
         1989 yılında Mersin’de kurduğu Hakan Gıda şirketini 1996’da Dubai’ye taşıyan Hakan Bahçeci, Hakan Agro markasıyla 6 kıtada yılda toplam 6 milyon ton ticaret hacmine ulaşarak dünya gıda piyasasında etkin bir konuma sahip olmayı başarmıştı.
   
  32 senedir tarım ürünleri ticareti ve tedarik zinciri yönetimi alanında aktif rol oynayan Hakan Bahçeci’nin kurucusu olduğu Dubai merkezli Hakan Agro şirketi, 24 ülkede ofis veya tesisleri bulunan çok uluslu bir tarımsal emtia tedarik şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
         Sektörünün sevilen ve takdir edilen ismi Hakan Bahçeci, 2011-2015 yılları arasında Dünya Bakliyat Konfederasyonu (GPC/CICILS IPTIC) Başkanlığı, Tahıl ve Yem Ticareti Derneği (GAFTA) Yönetim Kurulu Üyeliği, Dünya Gıda Güvenliği Komitesi Üyeliği, International Agri Food Network Başkanlığı ve BM’de Özel Sektör Mekanizması Başkanlığı görevlerini de üstlenmişti. Hakan Bahçeci, ayrıca 2011-2017 yılları arasında Dubai Türk İş Konseyi Başkanlığını da yürütmüştü. 1969 doğumlu

         Bolu'nun Elmalık Köyü'nde evi bulunan Hakan Bahçeci, Bolulu Deniz hanımla evli olup 4 çocuk babası idi. Merhum Hakan Bahçeci’nin naaşı Dubai’deki işlemlerin ardından özel uçakla Türkiye’ye getirilerek eşinin memleketi olan Bolu'da Elmalık Köyü'nde düzenlenecek cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanacak.

  • Nurettin Yıldız30 Haziran 2020 . 13:32

   Çok acı bir kayıp.Allah Rahmet Eylesin mekanı cennet olsun.Ailesi ve sevenlerine başsğlığı dilerim.
  • ZEKİ SUBAŞI 31 Mayıs 2020 . 10:25

   Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah ailesine baş sağlığı diyorum. Nur içinde yat kardeşim
  • Metin Çelik30 Mayıs 2020 . 06:10

   Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Hakan Agronun sahibi Hakan Bahçeci genç yaşta bu ülkeye kazandırdıkları ile minnetle anacağımız insanlardan birisidir. mekanı cennet olsun
  • recep duran28 Mayıs 2020 . 21:08

   mekanı cennet olsun geride kalanlara Allah sabır versin
  • erdal ünsalan28 Mayıs 2020 . 20:23

   ne büyük bir gurur allahım bolu için ağlamak istiyorum

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak