BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 26 Mayıs Salı)

Vefat edenler (Bugün 26 Mayıs Salı)
  26 Mayıs 2020

        1- Kalıcı Konutlar Umutkent Mahallesi 4. Ada sakinlerinden, Ayten, Erdal, Ertuğrul, Ümit, Leyla, Sezgin, Nermin ve Nurol’un sevgili anneleri, Ali, Zehra, Esra, Mehmet, Elif, Ulaş, Aslı, Özcan, Derin, Doruk’un, Ata'nın sevgili büyükanneleri, Rahmetli İzzet Yıldırım'ın eşi; Bedia YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Saat 12'de Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Karaçayır Mahallesi halkından Merhum Mehmet ve Huriye İŞGÖRÜCÜ’nün oğlu, Hatice İŞGÖRÜCÜ’nün eşi, emekli öğretmen Emine KESER’in kardeşi, Nebiha HOCAOĞLU’nun abisi, Mehmet ve Özgür İŞGÖRÜCÜ’nün babaları; Kemal İŞGÖRÜCÜ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 15:00’da Çığırtkanlar Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

       3- Dörtdivan ilçemiz Cemaller Köyü sakinlerinden Dörtdivan eski çarşı esnaflarından Zümrüt Cafe Restaurant sahibi ve Huri Çaylakoğlu'nun eşi; Çetin ÇAYLAKOĞLU Hak'kın Rahmetine kavuşmuştur.

  • Ahmet Can26 Mayıs 2020 . 19:23

   Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun arkadaşım.Ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
  • MEHMET YÜCEL26 Mayıs 2020 . 17:09

   Değerli arkadaşım,halamın oğlu okul arkadaşım,KEMAL İŞGÖRÜCÜ (onbaşı) hakkın rahmetine kavuşmuştur.Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diıerim.Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.Acımız çok büyük.
  • Zehra ÇEŞMECİ26 Mayıs 2020 . 13:35

   Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun Kemal abimizin. Çok naif kıymetli bir akrabamızdı. Ailesine sabırlar diliyorum.
  • Tekin Karageyik26 Mayıs 2020 . 11:28

   Kemal'e tanrıdan rahmet ,Ailesine sabırlar dilerim.Kemal'le Gazipaşa ilk okulunda beraber okuduk (1960).Çok sevdiğim bir arkadaşımdı.Mekanı cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak