BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 22 Mayıs Cuma)

Vefat edenler (Bugün 22 Mayıs Cuma)
  22 Mayıs 2020

        1- Ulumescit Muratlar Köyü halkından, Merhum Günaydın ve Huriye ARTAN’ın oğlu, Merve ARTAN’ın eşi, Fatma Nisa ARTAN’ın babası, Emine KARABEŞEOĞLU, Filiz UYSAL, Yasemin ÇINAR’ın kardeşleri; Uğur ARTAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 12:00 de Muratlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Tekke Bozarmut Köyü halkından, Durmuş ve Firdevs ÖZER’in oğlu, Emine ÖZER’in eşi, Şenol, Elif ve Esra ÖZER’in babaları, Nezaket ÇELİK, Ayşe MUTLUAY, Makbule ACAR, Ali ve Mevlüt ÖZER’in kardeşleri; Mustafa ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün saat 15:00 de Tekke Bozarmut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Alpağut Mahallesi halkından, Necdet GÖREN’in kardeşi, Mehmet BAŞARAN’ın eşi, Özlem BAŞARAN ve İLHAN’ın annesi, Serkan İLHAN’ın kayınvalidesi; Emine BAŞARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün saat 14:00 de Paşaköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Yeniçağa İlçemiz Hamzabey Köyü Dumanlar Mahallesi'nden Sanayi Sitesi İmam Hatibi Hulusi Yılgör'ün babası, Ayhan Uzun'un kayınpederi, Selman, Yunus ve Merhum Hasan Uzun'un dedesi; Emekli İmam Yunus YILGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 15.00'da kılınacak cenaze namazından sonra köy kabristanına defnedilecektir.

       5- Kız Meslek Lisesi emekli memurlarından, Merhum Recep ERDOĞAN’ın eşi, İmam Hatip Lisesi emekli öğretmenlerinden Mevlüt ERDOĞAN, Orhan ERDOĞAN, Dilek ÖZTÜRK’ün anneleri, Necla ve Sevgi ERDOĞAN, Adnan ÖZTÜRK’ün kayınvalideleri; Emine ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün saat 12:00 de Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • kemal durkut22 Mayıs 2020 . 21:57

   ALLAH RAHMET EYLESİN
  • yurttaş 22 Mayıs 2020 . 21:46

   TÜM VEFAT EDEN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YÜCE ALLAH TAN RAHMET DİLERİM,FATİHALAR İLE ANALIM İNŞALLAH,RAMAZAN AYINIZ CUMANIZ VE BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.
  • Şemsettin Gürtürk 22 Mayıs 2020 . 14:47

   Vefat eden, Emine Erdoğan büyüğümüze ve rahmete kavuşan bütün din kardeşlerimize, akrabalarımıza, Allah'tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Tonet Sandalye