“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

İlk rüzgarda hepsi darmadağın oldu !

İlk rüzgarda hepsi darmadağın oldu !
  21 Mayıs 2020

  Şemsiyeli Sokak olarak bilinen Vaysal Sokak’ta geçtiğimiz hafta yapılan ...

  İlk rüzgarda hepsi darmadağın oldu !İlk rüzgarda hepsi darmadağın oldu !

        Şemsiyeli Sokak olarak bilinen Vaysal Sokak’ta geçtiğimiz hafta yapılan yenileme çalışmalarıyla, eski şemsiyelerin yerine konulan renkli levhalar rüzgarda koparak yerlere düşerken, aydınlatma lambaları da tahrip oldu.  

         Bolu İzzet Baysal Caddesi'ne bağlanan Şemsiyeli Sokak olarak bilinen Vaysal Sokak’ta geçtiğimiz hafta yapılan yenileme çalışmalarının ömrü sadece bir hafta oldu. Sokak üzerindeki eski şemsiyelerin sökülerek belediye ekipleri tarafından sokak üzerine yeni renkli levhalar ve aydınlatma lambaları takılarak ışıklandırılmıştı.

        Vaysal Sokak'ın rengarenk görüntüsü ancak bir hafta kalıcı olabildi. Geçtiğimiz akşam üstü güçlü esen kuvvetli rüzgarın etkisiyle takılan renkli levhalar ve aydınlatma lambalarının bir çoğu koparak kırılarak yere düşerken tehlike oluşturdu. Belediye ekipleri kırılan ve kopan renkli levhaları kaldırma çalışmaları başlattı.

        Rüzgar, Diyanet'in ve Kızılay'ın çadırlarını uçuramadı 

        Aynı rüzgara maruz kalan Diyanet'e ve Kızılay'a ait çadırların şakülleri kaysa da bulundukları yerlere sımsıkı tutunarak gökyüzüne havalanmadı.  

  • ali23 Mayıs 2020 . 11:17

   hesapsız kasap ne satır kor ne masat
  • bolulu22 Mayıs 2020 . 21:17

   Necip Fazıl Kültür merkezi geldi birden aklıma. Borazancılar hatırlamıştır.
  • Ankaralı22 Mayıs 2020 . 18:51

   Doğru Devletin malı misali ancak bu işlem daha yapılırken rüzgarda fırtınada böyle olacağı belliydi.o yüzden yapan firmadan almak lazım bütün zararları böyle sorumsuzluk olmaz .bunu takan led çi bilmiyormu rüzgarda kırılacağını bütün zararı bu led çinin ödemesi gerek.
  • Emekli22 Mayıs 2020 . 18:41

   Nisan mayıs su %50 indirimli dediler Yalannnn. nisanda 100 tl ye 32 m3, mayısta 100 tl ye 22 m3 su yüklediler hani indirim 2 ay geçerliydi. Yalaka basın bunu niye yazmıyor.
  • dede22 Mayıs 2020 . 15:08

   Yemen neyle alakası var, onnu da yazaydın öğreneydik, o yol yapılıp bozuluyor oraya asfalt dökmek kiminle alakalı, alt yapıyı unutum sonra tekrar sökmek kiminle alakalı herhalım köylülerin işi! eski şemsiyeler uçmuşsa bu ucubelerinde uçabileceğini kestirememk kimin işi..lan şu rüzgar var ya o...yollar çakur çukur köstebek yuvası ah ulan yağmur hep sizin işiniz Belediyenin işi led ekran dejenfektan korkuluğu üretmek
  • Yemen22 Mayıs 2020 . 12:35

   Kırıldığı gibi anında müdahale edildi. Şuan çok güzel ve sağlam oldular. Önceki şemsiyeler de rüzgarda patladı düştü.. bunun belediyeyle alakası yok.
  • bolum22 Mayıs 2020 . 06:22

   Tanju ve avaneleri (padişahım çok yaşacıları) bu işi kıvıramayacak, anlaşıldı azcık izan azcık iş bilme azcık ileriyi görme hiç mi yok arkadaş YAp BOZ YAP BOZ nereye kadar a unutmadan bu işlerin parası kimin cebinden çıkıyor Kuran öpen başkan kul hakkı yiyorsun
  • dede21 Mayıs 2020 . 21:52

   Bu belediye dairesi baş müdürü ve ekibi belediyeciliği bilmiyor her iş tın mın 100 metre bir sokak düzenlemesini ağzına gözüne bulaştırdı nerede kaldı şehir..reklamı çok ortada iş yok vallaha en iyisi klasik fosillerin şakşaklarıyla yaprakların alkışladığı ist başkanını da çağırıp 10 yılmarşı eşliginde fikirdaş belediyeler gibi daya taşa atatürk resmi imzası çizmek...çöp ambulansı ne oldu abi?
  • TOKLU21 Mayıs 2020 . 21:28

   Ağzı yüzü bir tarafa gitmiş.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak