“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Vefat edenler (Bugün 21 Nisan Salı)

Vefat edenler (Bugün 21 Nisan Salı)
  21 Nisan 2020

       1- Bolu Belediyesi eski Başkanı Merhum İsmail ÖZER'in ve Dağkent Zihinsel Engelliler Okulu ZİÇEV Bolu Şubesi'nin eski Başkanı Merhume Nebahat ÖZER'in Oğulları, Meral ÖZER'in Eşi, Esra ve Sıla YALAZAN’ın manevî Babaları, ZİÇEV Genel Başkanı Ülay KARAKOÇ ve Gülay BAĞDATLIOĞLU'nun Kardeşi, Ender, Yalçın, Ayşe, Beliz ve Bade KARAKOÇ, Osman, Zehra, Lagün ve Laçin BAĞDATLIOĞLU, Bağlan, Serhan, Sinem ve Işıl BÜYÜKALTINÇİZME'nin, Sühan, Pınar, Yankı ve Yağmur AYHAN’ın kıymetli Dayıları, TPAO Genel Müdürlüğü’nden emekli, İdari ve Sosyal İşler eski Müdürü, Petrokent Turizm A. Ş. Yönetim Kurulu eski Başkanı, Bolu Dağkent projesinin canlandırıcısı, Özvillakent’in kurucusu, Bolu Nilüfer parkının proje ve fikir Babası, Bolu ZİÇEV’in değerli gönüllüsü Bolu’nun Sesi Gazetesi yazarı, Hayatını iyiliğe adamış, memleket ve doğa sevdalısı; Belgin ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün öğle namazından sonra Alpağut Mahallesi Mezarlığı'nda kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

      2- Küçükberk Mahallesi halkından, Merhum İbrahim SOKULUOĞLU ve Bahire SOKULUOĞLU’nun oğlu, Zeki, Arzu, Serkan SOKULUOĞLU ve Gülay TEZEL’in abileri, Burcu ve Burak SOKULUOĞLU’nun babaları, Müşerref SOKULUOĞLU’nun eşi, Osman ve İsmail ACAR’ın enişteleri; Erol SOKULUOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Küçükberk Mahallesi Camii'nde saat 15:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Çayırköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      3- Paşaköy Mahallesi halkından, Mehmet KARAKAYA’nın eşi, Fatma ÖZCAN, Nazile KESKİN, Nazmiye ÇAVUŞOĞLU, Neşe TUNUSLU, Filiz BEYHAN, Ümit KARAKAYA’nın anneleri; Emine KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköy Mezarlığı'nda defnedilecektir.

      4- Mengen İlçemiz Düzağaç Köyü Hatipler Mahallesi'nden Halime Yavuz’un eşi, Halil, Nail, Hasan, Hamdi, Halil Yavuz ve Neriman Sonkür’un babaları, Hüseyin Yavuz’un dedesi; Seyit Ahmet YAVUZ(94) vefat etmiştir.

          Cenazesi yarın toprağa verilecektir.

       5- Hatice ÖZGÖREN, Mehmet ÖZGÖREN ve Emine BAŞKAN’ın anneleri, Tuna DOĞAN ve Mehtap ÖZÇELİK’in anneanneleri; Hamiyet ÖZGÖREN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün saat 15:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Yukarısoku Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • Eski dostun dostu22 Nisan 2020 . 22:05

   Ne yazıkki! milletvekili olmak için imla kuralını bilmesini aramıyorlar. Parayı almasını bilsin yeter.
  • Hamdi Dağ/Ankara22 Nisan 2020 . 10:15

   önemli fikir ve eylem insanı,ilkeli herkesin Belgin ağabeyisi yardımsever öncü kişi.çok beraberce çalışmalar yaptık.ALLAHTAN RAHMETLER DİLİYORUZ.Unutmayacağız.
  • Eski bir dost21 Nisan 2020 . 14:59

   Abbas Inceayan isimli yorumcu Insaallah eski milletvekilimiz degildir. Bu imla ve yazim hatalari... vay vay. Eyvah eyvah.
  • abbas inceayan 19.20 dön21 Nisan 2020 . 12:18

   bolu düsünenfikir üreten öncuülük yapa bir degerini kaybetti. aile fertlerine sevenlerine bas saglıgi diliyorum.mekani cennet olsun.allah rahmet eylesin..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak