BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 15 Mart Pazar)

Vefat edenler (Bugün 15 Mart Pazar)
  15 Mart 2020

        1- Seben ilçesi Kuzgölcük Köyü halkından Hatice HIRACAN’ın eşi, Berna TEKEMEN ve Erkan HIRACAN’ın babaları, Zeynep HIRACAN ve Osman TEKEMEN’in kayınpederi, emekli Öğretmen; Ahmet HIRACAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yenimahalle Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Seben ilçesi Kuzgölcük Yaylası'na defnedilecektir.

        2- Demirciler köyü halkından Merhum Ömer ÖZER’in oğlu, Devlet Su İşleri'nden emekli Hüseyin ÖZER, Merhum Cengiz ÖZER ve Emine BAYRAM’ın abileri, Aladağ Orman İşletmesi'nden emekli; Ahmet ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Demirciler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Kaşbıyıklar Köyü halkından Hesna YILMAZ ve Merhum hacı Arif YILMAZ’ın oğulları, Büşra ve Emrah YILMAZ’ın babaları, Selvinaz YILMAZ’ın eşi, Nejla SÖZKESEN, Nimet AK, Fatma ÇİFTÇİ ve Nasır YILMAZ’ın kardeşi, Orman İşletme Müdürlüğü'nden emekli; Natık YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak