BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 12 Mart Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 12 Mart Perşembe)
  12 Mart 2020

       1- Rüzgarlar Köyü halkından Merhum Şerafaettin YAMAN’ın eşi, Nihat ve Murat YAMAN’ın anneleri; Huriye YAMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Köroğlu Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Muslar Köyü halkından İbrahim Kazım KARAKANLI’nın kardeşi, Kamil KARAKANLI’nın babası, Müzeyyen KARAKANLI’nın eşi; Rasim KARAKANLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Muslar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Ulumescit Köyü halkından Sayit ve Seher DADAY’ın oğlu, Nebahat DADAY’ın eşi, Mustafa DADAY ve Melahat ALAGÖZOĞLU’nun babası, Nihat DADAY’ın abisi; Mustafa DADAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Ulumescit köyü Poyrazlar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- İlçemiz Dursunfakı Köyü'nden merhum Veli Ünal'ın oğlu; Nazmi ÜNAL vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Dursunfakı Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Dursufakı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için Saat 12:00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        5- Gerede İlçemiz Geçitler Köyü'nden Belediye'den emekli Emin Güler'in babası, Ahmet Boyacı ve Durmuş Ali Erpolat'ın kayınpederleri, Gerede ilçemiz esnaflarından matbaacı Abdullah Güler, sanayi esnaflarından motorcu Hüseyin Güler, emekli imam Ali Güler, Hüsnü Güler, Ramazan Güler, Hüseyin Türker ve Halil Türker'in amcaları; Osman GÜLER vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 12:00'de Dayıoğlu Mahallesi Hayrettin Demiralp Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Geçitler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        6- Gerede İlçemiz Dikmen Köyü'nden İbrahim ve Kemalettin Fırtınalı'nın babaları, Ziya Öztürk ve Ali Büyükatar'ın kayınpederleri, Hasan Fırtınalı'nın abisi, eski taksici; Ramazan FIRTINALI vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Dikmen Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Dikmen Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için Saat 15:30'da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       7- Aktaş Mahallesi halkından Merhume Şeref SARI’nın eşi, emekli Albay Ruhi SARI, emekli Bankacı Sevgi GELİBOLU ve Meslek Lisesi Öğretmeni Ahmet Nazmi SARI’nın babaları, emekli Astsubay; Nazım SARI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Pirahmetler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak