Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Kazım Konak güven tazeledi

Kazım Konak güven tazeledi
  24 Şubat 2020

  Kazım Konak güven tazeledi AK Parti Bolu Merkez İlçe ...

         Kazım Konak güven tazeledi       

         AK Parti Bolu Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve çok sayıda partilinin katılımı ile yapıldı. AK Parti Merkez İlçe Kongresinde tek aday olarak seçime giren mevcut AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, delegelerin oyları ile merkez ilçe başkanlığına yeniden seçildi. Son yerel seçimlerde CHP'nin adayı Tanju Özcan'la gizli ittifakla işbirliği yaptığını Bolu'da sağır sultanın bile duyduğu ve bu nedenle birçok kişinin Ak Parti'de görmek istemediği Alaaddin Yılmaz da kongreye katıldı.  

           İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'ne, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Bolu Belediye Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, ilçe belediye başkanları, çok sayıda partili ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

          "Kirli ittifaklar ve gizli ortalıkların birleşeni olan karşı taraf, yalanlarla, iftiralarla ve akıl almaz vaatlerle seçim kampanyasını sürdürmüştür"     

          Kongrede ilk konuşmayı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak yaptı. Konak, 31 Mart seçimleri sürecinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da bilgiler vererek; “Küskünlüklere ve kırgınlıklara son vermek, Partili Partisiz tüm hemşerilerimizi kucaklayarak sürdürmeye çalıştığımız bu görevde, biliyoruz ki istemeden de olsa eksiklerimiz, hatalarımız, kusurlarımız olmuş olabilir. Göreve başlar başlamaz, bir yandan Teşkilat içi çalışmalarımızı hızlandırarak, bir yandan da 31 Mart Yerel Seçimlerinin startını verdik. Cumhur İttifakımızın değerli birleşeni Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları ve Ülkü Ocaklarının verdiği güçle Cumhur İttifakı olarak, Bolu’da, 127 gün süren yoğun bir seçim süreci yaşadık. Tabiri caizse, kirli ittifaklar ve gizli ortalıkların birleşeni olan karşı taraf, yalanlarla, iftiralarla ve akıl almaz vaatlerle seçim kampanyasını sürdürmüştür. 31 Mart seçimlerinin üzerinden, 11 aylık bir süre geçtikten sonra bugün gelinen nokta ise; bizim bu tespitimizi haklı çıkartmıştır. Bunu, Mesai gözetmeksizin yaptığımız çalışmalarda, Merkez İlçe Başkanlığımıza gelerek, şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla görüşen hemşerilerimizin, şikayetlerinden ve serzenişlerinden çok net görüyoruz. Görüyoruz ki, geçen 11 aylık süreç, Bolu’da Ak Parti belediyeciliğini aratmaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Partimizin kurulduğu ilk günden bu yana bizlere en önemli öğüdü olan “Siyasetin Tek Limanı Ahlaktır” sözünü şiar edinmiş, AK Parti Bolu Merkez İlçe Teşkilatları olarak buradan diyoruz ki; bu sadece kısa bir moladır. 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde, Ak Parti kadrolarıyla, ve Bolu Halkının desteğiyle Bolu Belediyesinde, yeniden AK Partinin Belediyecilik bayrağı dalgalanacaktır. Allah’ın izniyle, bundan da kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın. Moral bozmadan, umutsuzluğa kapılmadan, AK Parti Bolu Merkez İlçe Teşkilatı olarak hiç ara vermeden, bir yandan seçimin muhasebesini yaparken, bir yandan da köy köy, mahalle mahalle gezerek, hemşerilerimizle birlikte olduk. İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin, İl genel Meclisi Başkanımızın, il Genel Meclisi Üyelerimizin de katılımıyla, Bolu’da Merkez İlçeye bağlı köylerimizin, birçoğunu bugün itibariyle ziyaret etmiş bulunmaktayız” diye konuştu.

       “Bize güç ve destek veren gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum”

        Konak, konuşmasının sonunda kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak; “Sadece seçimden seçime değil, yarın seçim olacakmış gibi yürüttüğümüz bu çalışmalardan, olumlu dönüşler aldığımızı da buradan ifade etmek isterim. Özellikle çiftçilerimizden ve orman köylülerimizden, gelen taleplerin karşılanması için, bizlere büyük destek veren, Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin’e, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve üyelerine, huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Göz açıp kapayana kadar hızla geçen bu sürecin ardından, bugün Kongremizde, siz değerli dava arkadaşlarımızın, yol arkadaşlarımızın karşısındayız.  Liderimiz tarafından bizlere layık görülen bu şerefli görevin muhasebesi için karşınızda bulunduğumuz bugün sizlerden yeni dönem için de destek istemekteyiz. Bu dava bizim davamızdır, bu yol bizim yolumuzdur. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi, bu yol uzun ve ince bir yoldur. Bundan dolayı “İnandığın Yolda Yürü” şiarıyla çıktığımız yeni dönemin; Partimizin, milletimizin ve gönül coğrafyamızın, birlik ve beraberliğine vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor, kongremize katılım sağlayarak bizlere güç veren, destek veren misafirlerimize ve AK Partili gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun inşallah” şeklinde konuştu.

         AK Parti Bolu Merkez İlçe 7. Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alan Kazım Konak ilçe başkanlığına tekrar seçildi.

         Kazım Konak Başkanlığındaki AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu;

         Engin Alemdar, Erdem Yılmaz, Haluk Yerlikaya, Basri Gökdemir, Kemal Çalışır, Mehmet Aydınöz, Abdurrahman Doğanay, Ümit Tomurcukgil, Muhittin Özçelik, Levent Kahraman, Bülent Hitit, Arif Esen, Kasım Eraslan, Necmettin Hancı, Yılmaz Akay, Hakan Dursun, Volkan Albayrak, Ersin Yılmaz, Efe Okan Başaran, Ali Yıldız, Özlem Kabadayı, Senem Aydın, Dilek Aydemir, Canan Akbay, Tenzile Kurtaran, Fatma Yılmaz, Filiz Aslan Büyüktopaç, Hatice Akkaya, Hande Gülderen.

  • cihan26 Şubat 2020 . 08:47

   Alaattin kadar yüzsüz birine rastlamadım. Adam elini havada bırakıyor ve sen hala o şahısla fotoğraf çektireceğim diye kendini yırtıyorsun. Bizde ki siyasi etik demek ki bu. Yazıklar olsun.
  • Habib DOĞRU24 Şubat 2020 . 23:06

   Siz önce Bolu'daki yarım kalan projeleri tamamlayın..

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak