BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (20 Şubat Perşembe)

Vefat edenler (20 Şubat Perşembe)
  20 Şubat 2020

         1- Merhum ayakkabıcı Mehmet YAMAN ve Şeref YAMAN’ın oğulları, Düriye YAMAN’ın eşi, Hatice YAMAN, Şerefnur Demirtaş, Yasemin ALTOK’un babaları, Kanaat Kundura İsmail YAMAN, Zekai DEMİRTAŞ, İsmail ALTOK’un kayınpederleri, Merhum Şefika YARDEMİR, Ahmet YAMAN, Şeref ERGÜN, Müşerref YAMAN’ın kardeşleri, Bolu’nun eski bisikletçisi; Bisikletçi Cemalettin YAMAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Yaman Çıkmazı’ndaki evinden alınarak Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla (Yozgat) Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

        2- Beypazarı Dudaş Köyü halkından Merhum Mustafa Altıntop’un Eşi, Merhum Ali Altıntop, Ünal ve Mustafa Altıntop’un Anneleri; Fatma ALTINTOP Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       3- Sümer Mahallesi halkından Aysel ALTINÖZ’ün eşi, Sevil, Sevgi ve Muhammet Esat ALTINÖZ’ün babaları, Necati Beytullah, Muhittin ALTINÖZ’ün kardeşleri; Mehmet ALTINÖZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Göynük Himmetoğlu Köyü aşağı mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çayköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Belkaraağaç Köyü halkından Ahmet KARASU’nun eşi, Bayram ve Hamiyet KARASU’nun anneleri; Fatma KARASU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Belkaraağaç Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Nevin ÖLÇER, Ahmet İSTANBULLU ve Huriye YILMAZ’ın anneleri, Muhsin ÖLÇER, Levent YILMAZ ve Muhsine İSTANBULLU’nun kayınvalideleri; Hayriye SAĞLIK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Borazanlar Mahallesi halkından, Nuri, Ayşe, Rukiye, Emine, Erol ve Murat KIYAK’ın babaları; Ahmet KIYAK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bolu Dağı Yeşiltepe Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 14:00 de Fen Lisesi önünden araç kaldırılacaktır.

       7- Gerede İlçemiz Aşağıörenbaşı Köyü'nden merhum Seyit Ahmet Doğan'ın eşi, Muhtar İbrahim, Kamil ve Ayhan Doğan'ın anneleri, Durmuş Ay'ın kayınvalidesi; Sare DOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Aşağıörenbaşı Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağıörenbaşı Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.00'de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır

  • Rahmi ÇETİN20 Şubat 2020 . 11:04

   Vefat edenlere Allah rahmet eylesin Ailelerine baş sağlığı dilerim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak