BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Örnek Müdür emekliye ayrıldı

Örnek Müdür emekliye ayrıldı
  14 Şubat 2020

  Örnek Müdür emekliye ayrıldı Bolu’da sanatçı yetiştiren, öğretmenleriyle öğrencileriyle ...

       Örnek Müdür emekliye ayrıldı
        Bolu’da sanatçı yetiştiren, öğretmenleriyle öğrencileriyle her zaman uyumlu bir okul olarak örnek gösterilen Bolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde uzun yıllar çağdaş ve Atatürkçü düşüncesinden ödün vermeden öğretmenlik ve müdürlük yapan ve 44 yıllık örnek eğitimci ve öğretmen Cemal Güney(65) bugün itibariyle dilekçe vererek emekliye ayrıldı. 
         Cemal Güney sosyal medya üzerinden verdiği anlamlı mesajında; “1975 yılında Yozgat Boğazlıyan Lisesi’nde başladığım ve severek yürüttüğüm öğretmenlik görevini, Bolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde 44 yıl sonra bugün sonlandırdım, artık emekliyim. Kalanlara selam olsun. Yüce Tanrı çocuklarımızı, ülkemizi, CUMHURİYETİMİZİ korusun yüceltsin” diyerek emekliye ayrıldığını duyurdu.
   

  • dr metin kaloğlu17 Şubat 2020 . 18:16

   mükemmel bir insan çok iyi eğitimci bundan sonraki yaşamında sağlıkkı günler dilerim
  • Emekli eğitimci15 Şubat 2020 . 17:55

   Boluda yaptığı Atatürk posterleri ve resimleriyle ün yapan sanatkar hocamızın, bu devirde soruşturma vs. açılmadan sorunsuz, bir şekilde görev yapıp, emekliye ayrılması çok büyük başarı. Hayırlı emeklilikleriniz olsun.
  • Semra-Eşref ORHAN14 Şubat 2020 . 18:32

   Hocam, yeni yaşantında sevdiklerinle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu nice nice yaşantılar dileriz.Herşey gönlünce olsun.Hayırlı olsun.Sevgi ve saygılarımızla.
  • Aslı Gökalp14 Şubat 2020 . 17:51

   Söylediği her şey hep hafızamda..25yıl önce tanıştığım kıymetli öğretmenim. Sizi çok seviyoruz...
  • Metin Çelik14 Şubat 2020 . 16:16

   Cemal Güney Hocam Yıllır önce galiba öğretmenliğe ilk başladığı yıllardı Bolu Atatürk ortaokulu ya da Bolu Ticaret lisesi Sanki Lise gibi hatırlıyorum Benim de hocamdı Emeklilikte kendisine sağlıklı mutlu Yaşam Temenni ediyorum. Yıllardır Atatürkçü kimliğini her yerde mesleği ile özdeşleştiren çok değerli bir kişilik Hayırlı olsun hocam

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak