Bayram tebrik ilanlarınızı İNANDIĞINIZ, GÜVENDİĞİNİZ gazetelere veriniz

Vefat edenler (Bugün 11 Şubat Salı)

Vefat edenler (Bugün 11 Şubat Salı)
  11 Şubat 2020

         1-Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi'nden; ilçe esnaflarından Terzi Mehmet Şengül'ün eşi, Dr. İsmail Şengül, Yalçın ve Nilgün Şengül'ün anneleri, Gerkonsan'dan emekli Mustafa Başyiğit'in ablası; Hatice ŞENGÜL vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 15.00' de Seviller Mahallesi Doğanay Ekmek yanındaki evinden alınarak, Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Mengen İlçemiz Orman İşletmesi memurlarından Devrek Mahmutoğlu Köyü Kadılar Mahallesi'nden Güler KARAKULUNÇ’un eşi; Çetin KARAKULUNÇ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Mahmutoğlu Köyü Kadılar Mahallesi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       3- Karca Köyü halkından Merhum Necip ÖZKAN ve Huri ÖZKAN’ın oğlu, Zekai ve Ahmet ÖZKAN’ın abisi, Fatma ÖZKAN’ın eşi, Derya ve Pınar ÖZKAN’ın babası, Bolu Belediyesi’nden emekli; Hasan ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Akşemseddin Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karca Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4- Seben İlçesimiz Kızık Köyü halkından Ayşe KAMA ve Nurşen IŞIK’ın anneleri; Fatma KAMA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

      5- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi Karakaya Köyü'nden Merhum Ramazan ve Zeynep ARMAN’ın oğlu; Hakan ARMAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Gökçesi Beldesi'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Karakaya Köyü'nde aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Tonet Sandalye Cafe Koltukları Cafe Masa Sandalye Cafe Sandalye Bolu Dezenfeksiyon