2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Vefat edenler (Bugün 9 Şubat Pazar)

Vefat edenler (Bugün 9 Şubat Pazar)
  9 Şubat 2020

        1- Sağlık Mahallesi halkından, Tasvire KARAGÖZ’ün eşi, Hayriye DERE, İbrahim KARAGÖZ, Fatma DURUKAN ve Davut KARAGÖZ’ün babaları, Vefat DERE ve Muzaffer DURAKAN’ın kayınpederi; Fehmi KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2- Bahçelievler Mahallesi halkından, Merhum hacı İsmail ve Merhume Hayriye KÖKSAL’ın oğlu, Yüksel KÖKSAL’ın eşi, Fatma ATILGAN, Mustafa ve Muharrem Remzi KÖKSAL’ın kardeşi, Şennur ÜNAL ve Gülnur YILDIRIM’ın babaları, Ulusar ÜNAL ve Aydın YILDIRIM’ın kayınpederi, diş teknisyeni; Sami KÖKSAL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Sağlık Mahallesi halkından Çorum İskilip Sorgun Köyü'nden Murat DALKILIÇ’ın eşi, Hasan DALKILIÇ’ın annesi; Satı DALKILIÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Ericek Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

         4- Sağlık memuru Alaattin ŞEN, Zehra IŞIK ve Hacer ESEN’in anneleri; Seher ŞEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Aşağıdüğer Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Yeni Akçakavak Köyü halkından, hacı Emin KUTLU’nun eşi, Emine ÖZCAN, Hatice ÖZGÖREN, Karacaağaç Mahallesi imamı İlhami KUTLU’nun anneleri, hacı; Muhsine KUTLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yeni Akçakavak Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

        6- Seben ilçesi Tazılar köyü halkından, Merhum Ömer GÜLEN’in eşi, Orman İşletmesi'nden emekli Musa GÜLEN, Ali GÜLEN ve Merhume Fedime GÜLEN’in anneleri; Havva GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecedktir.

         7- Gövem köyü halkından, Vergi dairesinden emekli Emine GÜLEN’in eşi, Merhum Mustafa ve Sabire GÜLEN’in oğlu, Ali ve Merhume Fatma BOZBEY’in damadı, Gülay ve Gülden’in babaları, Hacer, Fatma, Emine ve Ayşe’nin kardeşi, Adil, Sefer, Vedat ve Tahsin’in kayınbiladeri, Necmettin DEMİRTAŞ’ın bacanağı, Saime DEMİRTAŞ’ın eniştesi; Defterdarlık personel müdürlüğünden emekli; Adem GÜLEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Sümer merkez caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Gövem Köyü mezarlığına defnedilecktir.

       8- Mengen İlçemiz Gökçesu Beldesi Mamatlar Köyü Esenler Mahallesi'nden; Ali Sefer KAPLAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Mamatlar Köyü Sarıca Esenler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından  aile mezarlığında defnedilecektir.

      9- Gerede İlçemiz Demirciler Mahallesi halkından Merhum Şoför Hasan Özkan'ın eşi, Merhum Rıfkı Özkan ve Şerafettin Özkan'ın anneleri, Hasan, Harun, İbrahim ve Uğur Özkan'ın babanneleri, Ali Osman Akkaş'ın kız kardeşi, Abdullah kızı; Münevver ÖZKAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

       10- Mudurnu ilçesi Hacıhalimler köyü halkından, Mehmet EFE ve Hatice BOZBEY’in babaları, Güneyfelakettin Köyü imamı İsmail EFE ve Fatma SAVAŞ’ın dedeleri; Servet EFE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Hacıhalimler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  • Bolulu 9 Şubat 2020 . 16:47

   Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
  • Ozgrbz selma9 Şubat 2020 . 12:51

   Degerli arkadasim gülay ve guldenin babasi adem gülen amcamızın mekanı cennet olsun ailesine sabırlar dilerim
  • Sadi içten9 Şubat 2020 . 11:15

   Õlenlere rahmet kalanlara baş saglıgıdilerim

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak