BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 4 Şubat Salı)

Vefat edenler (Bugün 4 Şubat Salı)
  4 Şubat 2020

        1- Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü halkından, Merhum Mehmet BAŞAK’ın eşi, Fatma ÇAKIROĞLU ve Mehmet Emin BAŞAK’ın anneleri; Fatma BAŞAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Dörtdivan Çetikören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Nazire DURUKAN’ın eşi, Recai DURUKAN ve Aynur ÇAKMAKÇI’nın babaları; Hayri DURUKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Mudurnu Karacakaya Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 11:00 de Karaçayır Mahallesi Özlem Sitesi önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Merhum Naile YÖNDEM’in eşi, Nimet Dilek DOĞAN, Melek Ülkü YÖNDEM, Tülin Birsen BENLİ, Mehmet Murat YÖNDEM, Halit Şakir YÖNDEM’in babaları, emekli Öğretmen İbrahim DOĞAN, Aydın BENLİ’nin kayınpederi, Kuruçay Mahallesi Eski Muhtarı emekli Başkomiser; Şakir YÖNDEM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Kuruçay Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Dipsizgöl halkından, Salih Çavuş ve Emine ÇAKIR’ın kızları, Ahmet, Fazlı, Nurhan, Fatma, Nazmiye, Adnan ÇAKIR ve Merhum Mehmet ÇAKIR’ın kardeşleri, Recep CINDIK’ın eşi; Nermin ÇINDIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Paşaköyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Merhum İsmail ve Emine ÖZDEMİR’in oğlu, Nuran ÖZDEMİR’in eşi, Tolga Suzi ÖZDEMİR’in babası, Ziya, Mustafa, Şaban, Gürsel, Muzaffer, Hikmet ve Hatice’nin kardeşleri, Nurhan ÖZDEMİR’in kayınpederi, Çınar Efe ve Gülse Ece’nin dedeleri; Alaettin ÖZDEMİR  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

       6- Merhum Hamdi SAKA’nın eşi, Turgut ve Serdar SAKA’nın anneleri, Esin ve Nurşen SAKA’nın kayınvalidesi, Berna Simla ve Kayra’nın babaanneleri; Gülseren SAKA  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       7- Gerede İlçemiz Karapazar Köyü'nden merhum Hacı Ali Sarışenoğlu'nun eşi, Karapazar Köyü eski muhtarı Mevlüt Çelik'in ablası, Gazi Sarışenoğlu'nun annesi, Süleyman ve Muharrem Sarışenoğlu'nun babaanneleri; Anakız SARIŞENOĞLU vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Karapazar Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Karapazar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:45’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

        8- Merhum Hamdi SAKA’nın eşi, Turgut ve Serdar SAKA’nın anneleri, Esin ve Nurşen SAKA’nın kayınvalidesi, Berna Simla ve Kayra’nın babaanneleri; Gülseren SAKA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeşil Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        9-Merhum Ali ve Ayşe TAŞER’in oğlu, Merhum Müveddet TAŞER’in eşi, Nurhan, Selçuk ve Ertuğrul TAŞER’in babaları, Suni Tahta Fabrikası'ndan emekli; Selahattin TAŞER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Düzce Şehitlik Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Düzce Merkez Mezarlığı'na defnedilecektir.

       10- Seben İlçesi halkından, Necmiye ALPUT’un eşi, Sabri ve Fatma ALPUT’un babaları, Samet YETİŞİR’in dedesi; Ali ALPUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Seben Merkez Caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Seben Alpağut Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

        11-Merhum Eğitim Merkezi Jandarma Yarbay İsmail Ethem ATAM’ın eşi, Ümran ve Türkan ATAM’ın anneleri, Ahmet Hamdi DUDAK’ın kayınvalidesi, Ecrin DUDAK’ın anneannesi; Ülviye ATAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak