BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 2 Şubat Pazar)

Vefat edenler (Bugün 2 Şubat Pazar)
  2 Şubat 2020

        1- Gerede İlçemiz Samat Köyü'nden Mehmet Acar'ın eşi, Osman Acar ve Ramazan Acar'ın anneleri; Şerife ACAR vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Samat Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00' de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       2- Beşkavaklar Mahallesi halkından Mücahide ÖZKAN’ın eşi, Rüksan ESEN, Dilek AYDIN ve Levent ÖZKAN’ın babaları, Birdal ESEN, Affan AYDIN ve Lerzan ÖZKAN’ın kayınpederi, Burcu, Tansu, Yasemin, Özge ve Çağlar’ın dedeleri, Kemal Matbaası'nın Sahibi; Kemal ÖZKAN(92) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Beşkavaklar Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Paşaköyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Yumrukaya Köyü halkından Orman İşletmesi'nden emekli Hacı Kenan FİDAN’ın eşi, Merhume Hatice ÇIRPAN, Nezaket DEMİRGEN, Emine FİDAN, Ayşe KARAKAŞ, Fatma SAKARYA, Hikmet YILDIRIM ve Murat FİDAN’ın anneleri; Nuriye FİDAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yumrukaya Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yumrukaya Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Mudurnu ilçesi Yaylabeli Köyü Karaağaç Mahallesi halkından Hatice ALKAN’ın eşi, Murat ALKAN ve Müyesser YILMAZ’ın babaları, İbrahim YILMAZ’ın kayınpederi, Ali, Mustafa ve Mehmet ALKAN’ın kardeşleri; Aziz ALKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu Yaylabeli Köyü Karaağaç Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

         5- Mengen İlçemiz berberlerinden Merhum Necati ÖZCAN’ın eşi, taksici İsmail ÖZCAN’ın annesi, aşçı Gökhan ÖZCAN’ın babaannesi; Nilüfer ÖZCAN vefat etmiştir.

       Cenazesi yarın (3 Şubat Pazartesi günü) İmam Hatip Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  • TURHAN2 Şubat 2020 . 18:51

   ESEN VE ÖZKAN AİLELERİNE YAKINLARINA SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER , MERHUM KEMAL BEYİN MEKANI CENNET OLSUN.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak