Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 31 Ocak Cuma)

Vefat edenler (Bugün 31 Ocak Cuma)
  31 Ocak 2020

        1- Köroğlu Mahallesi halkından, Hacı Kamil ÇELEN’in eşi, Orhan ve Ahmet ÇELEN’in anneleri, Orhan, Aydın, Yusuf ve Aslı ÇELEN’in babaanneleri; Hacer ÇELEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Çayırpınar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çaygökpınar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2-Gerede İlçemiz Salur Köyü'nden Dursun Yurt'un babası, Halil Yurt'un ağabeyi, İmam Habib, Abdullah, Ahmet, Şener ve Mustafa Yurt'un amcaları, Hüseyin Yurt ve Bayram Erdoğan'ın kayınpederleri; Hasan YURT vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Salur Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Salur Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       3- Gerede İlçemiz Ön Köy'den merhum Mustafa Yıldırım'ın eşi, İbrahim, Resul ve Recep Yıldırım'ın anneleri; Mürvet YILDIRIM vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Ön Köy'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Ön Köy Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

     4-Mengen İlçemiz halkından Gülnar KURNAZ’ın eşi, Gülten ERTEN, Emine ÖZÇELİK, Ayten SARICAN ve Gamze ÖZER’in babaları, Suat ERTEN, Nadir ÖZÇELİK, Birol SARICAN ve Özer ÖZEN’in kayınpederleri; Ahmet İrfan KURNAZ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından Kadısusuz Köyü'nde aile mezarlığında defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak