Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 28 Ocak Salı)

Vefat edenler (Bugün 28 Ocak Salı)
  28 Ocak 2020

           1-Kuzfındık Köyü halkından, Hayriye KARAKAYA’nın eşi, Mustafa, İsmail, Yasemin, Sebahattin KARAKAYA’nın babaları; Necati KARAKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

          Cenazesi bugün Kuzfındık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00 de Sümer Cami önünden araç kaldırılacaktır.

          2-Gerede İlçemiz halkından Merhum Ormancı Kazım ANAÇ’ın eşi, Hasan ve Ercan ANAÇ’ın anneleri; Hacer ANAÇ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

          Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gerede Yelkenler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Dörtdivan İlçemiz Yağbaşlar Köyü halkından, Bahattin, Sebahattin KARABULUT’un babaları, Hüseyin ve Seyfettin KARABULUT’un kardeşleri, Alparslan, İbrahim, Kadir KARABULUT’un dedeleri; Hacı Sefer KARABULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Dörtdivan Yağbaşlar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Gerede İlçemiz Ulaşlar Köyü halkından Yılmaz Canayakın'ın babası, Merhum Şeref Canayakın'ın kardeşi, Mustafa Canayakın'ın Amcası; Mehmet CANAYAKIN vefat etmiştir.
        Cenazesi bugün Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Ulaşlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Seben İlçemiz Tepe Köyü halkından, Ramazan KONUŞ, Turhaniye ÇAYIR, Durkadın KUŞ’un anneleri, Bahattin ÇAYIR, Ahmet KUŞ’un kayınvalideleri; Emine KONUŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak