Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 17 Ocak Cuma)

Vefat edenler (Bugün 17 Ocak Cuma)
  17 Ocak 2020

       1- Aşağısoku Mahallesi halkından, Devlet Su İşleri personeli Hasan ÖZTÜRK’ün eşi, Selçuk ÖZTÜRK, Özlem METİNOĞLU, Reyhan UDUL ve Yasin ÖZTÜRK’ün anneleri, Emniyet Müdürlüğü personeli Yunus UDUL’un kayınvalidesi; Emine ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Akpınar Mahallesi halkından Merhum Demirci Tahir’in oğlu, Merhum Emin ve İhsan AKMAN, Merhume Fazilet SARINALBANT’ın kardeşleri, Fatma Türkan AKMAN’ın eşi, Tülin, Tuğba, Tülay AKMAN’ın babaları; Tahir AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Akpınar Mahallesi Akman Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çamyayla (Yozgat) Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

       3- Kozlu Köyü halkından, Emine ÖZTÜRK’ün eşi, Sibel ÖZTÜRK’ün babası, Salim ve Necmi ÖZTÜRK’ün amcası, Mustafa ile Durmuş DİRİL’in eniştesi; Mustafa ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Kozlu Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4-Mengen İlçemiz Düzağaç Köyü Kılavuzlar Mahallesi'nden Mehmet GÜLER’in oğlu, Yaşar GÜLER’in oğlu; Recep GÜLER vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Düzağaç Köyü'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak