BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 16 Ocak Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 16 Ocak Perşembe)
  16 Ocak 2020

       1- Yolçatı Köyü halkından, Halil ŞAŞMAZ ve Huriye ÇELİK’in babaları Eski Suni Tahta Fabrikası'ndan emekli; İsmail ŞAŞMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yolçatı Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

     2- Seben İlçemiz Yuva Köyü halkından, Merhum Mehmet KUNUK’un eşi, Durmuş ve Nurullah KUNUK, Fadime DEMİR, Huriser UÇMAK, Perihan ÖZTÜRK’ün anneleri; Zahide KUNUK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Seben Yuva Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 10:30 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      3- Büyük Berk Köyü halkından, Merhum Veysel ve Hatice AYDIN’ın oğlu, Ahmet ve Bedrettin AYDIN, Hamide DEMİREL, Merhume Hacer AKDOĞAN’ın kardeşi, Hamiyet AYDIN’ın eşi, Burcu AYDIN, Seda İKİZOĞLU’nun babaları, Orüs'ten emekli; Mustafa AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Büyük Berk Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       4- Seben İlçesi Tepe Köyü halkından, Miyase YILMAZ’ın eşi, Avukat Erol YILMAZ ve Emel DOĞU’nun babaları, Cevat ve Mustafa YILMAZ’ın kardeşi, Seben ve Bolu Adliyesi'nde görev yapan emekli Zabıt Katibi; Mehmet YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

      5- Kuzören Emirler Köyü halkından Şerife YILMAZ’ın eşi, Ali YILMAZ’ın babası, Ahmet ve Mehmet YILMAZ’ın amcaları; Cemal YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kuzören Emirler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Gerede İlçemiz Bahçedere Köyü'nden Merhum Hacı Hüseyin Gökçe'nin oğlu, Yusuf ve Yüksel Gökçe'nin Babaları, Kemal Maraz'ın Kayınpederi, İbrahim Gökçe, Mücahid Gökçe, Fatih Maraz ve İbrahim Öndağ'ın Dedeleri; Muhsin GÖKÇE vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat:11.30'da Yenimahalle Eyüp Sultan Caddesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Bahçedere Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      7- Taşkesti Beldesi Ilıca Köyü halkından, Necib BULUT’un eşi, Erdoğan, Fikriye Nuray BULUT’un anneleri; Nazmiye Safinaz BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Taşkesti Ilıca Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       8- Merhum Mustafa ve Hayriye YILMAZDEMİR’in kızı, Nevzat YILMAZDEMİR’in ablası; Nebahat ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak