BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 14 Ocak Salı)

Vefat edenler (Bugün 14 Ocak Salı)
  14 Ocak 2020

        1- Kasaplar Köyü halkından, Merhum Raziye ERARSLAN’ın eşi, Adliye çalışanlarından Yazı İşleri Müdürü Arif ERARSLAN, Mehmet ERARSLAN ve Nesrin KARACA’nın babaları, Çaydurt Tarım Kredi Kooperatifi'nden emekli; Mustafa ERARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Kasaplar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlıpına defnedilecektir.

      2-Mengen İlçemiz Beşler Mahallesi'nden Emine ŞENTÜRK’ün eşi, Berrin, Belgin ve Alper’in babası; Mazlum ŞENTÜRK vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Beşler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      3- Seben İlçemiz Kaşbıyıklar Köyü halkından, Mehmet ve Sabahattin AYDEMİR’in babaları, Naim, Naime, Ayşe, Saim, Saime’nin dedeleri; Hasan AYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Yukarısoku Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çamyayla Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4-Gerede İlçemiz Sapanlı Urgancılar Köyü'nden Merhum İlyas Özkan'ın oğlu, Şahap, Bahattin, Refik ve Sanayi esnaflarından Elektrikçi Hilmi Özkan'ın ağabeyleri, Kerim Erdoğanlı, Muammer ve Sinan Özkan'ın kayınpederleri; Hacı Şeref ÖZKAN vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Sapanlı Urgancılar Köyü'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Sapanlı Urgancılar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      5- Gerede İlçemiz Kazanlar Köyü'nden Cemal Altınbaş'ın eşi, İbrahim ve Murat Altınbaş'ın anneleri; Münibe ALTINBAŞ vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün Kazanlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kazanlar Köyü Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       6- Gerede İlçemiz Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi'nden, İlçe esnaflarından Halil İbrahim, Hüseyin ve Sefa Sarı'nın babaları, Burhan, Orhan ve Yusuf Sarı'nın amcaları, Belediye Fen İşleri Müdürü Hasan Şen'in eniştesi, Mehmet Şen'in kayınpederi; İsmail SARI vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün 14:30'da Dayıoğlu Mahallesi Hisar Sokaktaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Göynükören Köyü Ayvatlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

       7-Gerede İlçemiz Yazıkara Köyü'nden Hacı Dursun Evcimen'in eşi, eski muhtar Ahmet, İlhami ve Halil İbrahim Evcimen'in anneleri; Fatıma EVCİMEN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Yazıkara Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yazıkara Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00’de Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       8- Mudurnu İlçesi Kaygana Mahallesi halkından, Nurten ÖZLÜDEMİR’in eşi, Tahsin ve Esin’in babaları; Mehmet ÖZLÜDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Büyük Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Beşkavaklar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       9-Mudurnu İlçesi Uğurlualan Köyü halkından, Murat ve Uğur’un babaları, Nevzat ve Ziya Uğur’un abisi; Mehmet UĞUR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Sümer mahalle mezarlığına defnedilecektir

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak