BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Cuma)

Vefat edenler (Bugün 10 Ocak Cuma)
  10 Ocak 2020

       1- Çıkınlar Mahallesi halkından, Yüksel AKYÜZ’ün eşi, Serdar, Serkan, Filiz, Mutlu ve Yeliz’in babaları; Alaattin AKYÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün 72 Konutlar Toki Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Çamyayla Köyü halkından Merhum Mehmet ERÇELİK’in eşi, Mehmet, Muhittin, Metin ERÇELİK’in anneleri; Fatma ERÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Merhume İlhan COP’un eşi, Mustafa,  Prof Dr. Ruziye COP ve Alparslan COP’un babaları, Tülay ve Serpil COP’un kayın babaları, Kaan ve Bilge Sude COP’un dedeleri, emekli Astsubay; Ahmet Hikmet COP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

        4- Gerede İlçemiz Mürdükler Köyü'nden Emekli İmam Hatip Seyit Ali Çiçek'in eşi; Şaban, İsmail, Kadir ve Osman Çiçek'in anneleri, Enver Anaç'ın ablası, Yukarı Tekke Camii İmam Hatibi Yasin Anaç'ın halası; Şehriye ÇİÇEK vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Mürdükler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5-Mengen İlçemiz Çubuk Köyü'nden Naci SEVEN, Eyüp SEVEN ve Yüksel SEVEN’in annesi, Hüseyin SEVEN’in eşi; Satı SEVEN vefat etmiştir.

        Cenazesi 10 Ocak Cuma günü Çubuk Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

       6- Küçük Berk Mahallesi halkından Merhum Selahattin ve Merhume Şükriye AKSOY’un oğulları, Merhum Taksici Muharrem AKSOY’un abisi, Merhume Mürvet AKSOY’un eşi, Sabahattin ve Şeref AKSOY’un babaları, Şükriye, Seval, Sevgi, Güler, Gülden’in dedeleri; Süleyman AKSOY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Küçük Berk Mahallesi Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak