Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 7 Ocak Salı)

Vefat edenler (Bugün 7 Ocak Salı)
  7 Ocak 2020

       1- Alpağut Mahallesi halkından, Melek KALAYCIOĞLU’nun eşi, Özlem KALAYCIOĞLU TURAN’ın babası, Mehmet TURAN’ın kayınpederi, Cankan ve Arhan’ın dedeleri, Nezaket SIKICIOĞLU’nun Ağabeyi; Sabahattin KALAYCIOĞL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Akpınar Mahallesi halkından, Merhume Şeref ALTINTAŞ’ın eşi, Merhum Abdullah ALTINTAŞ ve Ayşe SEMERCİOĞLU’nun babaları, Uğur ve Yasemin SEMERCİOĞLU, Muhittin ile Kadir ALTINTAŞ’ın dedeleri; Kadir ALTINTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Akkpınar Mahallesi Akman Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Bahçeköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        3- Seben İlçesi Kuzgölcük Köyü halkından, Merhum Adem ve Sabire DEDE’nin oğlu, Şerife DEDE’nin eşi, Ceyhun Ayla Nur DEDE’nin babaları, Şakir DEDE’nin abisi; İdris DEDE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Gölyüzü Mahallesi halkından Merhum Cemal ve Merhume Şükriye YELER’in kızı, Merhum Turgay YELER, Neşe, Sabriye, Fatma ve Emine’nin ablaları; Melek YELER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gölyüzü Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak