Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 3 Ocak Cuma)

Vefat edenler (Bugün 3 Ocak Cuma)
  3 Ocak 2020

       1- Alpağut Mahallesi halkından, Bisikletçi Azmi ÇEVİK’in oğlu; Ayhan ÇEVİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       2- Mudurnu İlçesi Keçikıran Köyü Çobanlar Mahallesi halkından, Nurettin, Mehmet, Mustafa, SAVAŞ, Şaziye SARIMSAKÇI ve Nazile YILMAZ’ın anneleri, Merhum Ramiz Savaş’ın eşi; Fatma SAVAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Keçikıran Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gölyüzü Mahallesi halkından Merhum Ali ALTUNKAYA’nın oğlu, Ayten ALTUNKAYA’nın eşi, Erol ve İrem ALTUNKAYA’nın babaları; Hikmet ALTUNKAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camide kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Taşoluk Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4-Mengen İlçemiz Bölükören Köyü'nden; Güler DEMİREL vefat etmiştir.

      Cenazesi bugün Türkbeyli Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

      5-Mengen İlçemiz Beşkonak köyünden merhum özel idare müdürü Yusuf Güldemir’in eşi, emekli öğretmen Mehmet Güldemir, postaneden emekli Gönül Türker ve Metin Güldemir’in anneleri, muhasebeci Sadi Taşdelen, Halk Bankası'ndan emekli Namık Türker ve Ramazan Erdoğan’ın kayınvalideleri; Şerife GÜLDEMİR vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00’da Yeni Mahalle sağlık ocağı arkasındaki evinden alınarak Yeni Camii'de kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

       6- Gerede İlçemiz Göynükören köyünden sıvacı Durmuş ve Dursun Çakıralp’in babaları, mobilyacı Ayhan Aksungur’un dayısı; Hacı Seyit ÇKIRALP vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Göynükören Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazı sonrası Göynükören Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’de Cumhuriyet Meydanı'ndan araç kaldırılacaktır.

        7- Aktaş Mahallesi halkından, Merhum Mehmet EFE’nin eşi, Merhum Saadet EFE’nin annesi; Emine EFE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Caminde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        8- Fasıl Köyü halkından Merhum İrfan KAYA’nın eşi, Tahsin, Kemal ve İsmail KAYA’nın anneleri; Emine KAYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Fasıl Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak