Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 2 Ocak 2020 Perşembe)

Vefat edenler (Bugün 2 Ocak 2020 Perşembe)
  2 Ocak 2020

       1- Gerede İlçemiz Çalışlar Köyü'nden Ali Bilir’in babası, Halil Muratoğlu, Recep Demircan ve Dursun Doğan’ın kayınpederleri, hastaneden emekli İsmail Bilir’in abisi, Remzi Bilir’in amcası; Avni BİLİR vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Çalışlar Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çalışlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:30’ da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

       2- Gerede İlçemiz Güney Demirciler Köyü Gaziler Mahallesi'nden merhum İsmail Demiral’ın oğlu, Gerede ilçemiz esnaflarından kemerci Zeki ve İsmail Demiral’ın babaları, Rıfat Tilki’nin kayınpederi, emekli imam Lütfi Afşar’ın eniştesi; Ramazan DEMİRAL vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün saat 11:30’da Bahçelievler mahallesi Şener sokaktaki evinden alınarak Yeni Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Güney Demirciler Köyü Gaziler Mahallesi köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Seviller Mahallesi'nden merhum şoför Emin Ede’nin eşi, Erdal Karagöz ve Ayşegül Öztürk’ün annesi, kemerci esnaflarından Halit Öztürk’ün kayınvalidesi; Hüsniye EDE vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün saat 12:00’de Demirciler Mahallesi Korukent Sitesi'ndeki evinden alınarak Yeni Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası şehir mezarlığına defnedilecektir.

       4- Seben İlçemiz Alpağut Köyü halkından, Cezaevi İnfaz Koruma Memuru Ergin DEMİRTAŞ ve Halide DEMİRTAŞ’ın oğlu, Mutlu DEMİRTAŞ’ın abisi, Hilal Damla DEMİRTAŞ’ın eşi; Uğur DEMİRTAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Mevlüt ve Sare BAYAR’ın oğlu, Merhum Yaşar ve Dursun BAYAR’ın kardeşi, Gülay BAYAR’ın eşi, Samet ve Simge BAYAR’ın babaları, Furkan EKŞİ ve Selda BAYAR’ın kayınpederi, Taner BAYAR’ın amcası, emekli öğretmen; Turgut BAYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Borazanlar Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak