Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 31 Aralık Salı)

Vefat edenler (Bugün 31 Aralık Salı)
  31 Aralık 2019

       1- Bakırlı Köyü halkından, İhsan DEMİR’in eşi, Naim DEMİR, Naciye ALINCA, Nazmiye PULATLI, Mustafa RÜZGAR’ın anneleri; Cavidan DEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Bakırlı Çanşa Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Küplüce Köyü halkından, Ayşe ÇAKIR’ın eşi, Emine, Necla, Mustafa ÇAKIR’ın babaları; Aslan ÇAKIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gölyüzü Camii'nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Aydıncık Köyü halkından, Süleyman KONUK’un eşi, Durkadın KONUK’un annesi, Rafet , Sadık, Remzi, Raif KONUK’un yengeleri; Safinaz KONUK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Aydıncık Köyü Camii'nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Gerede İlçemiz Karacadağ Demirciler Köyü Alvasızlar Mahallesi'nden merhum bekçi Mustafa Murat’ın oğlu, Osman Murat’ın abisi; Muzaffer MURAT vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Karacadağ Demirciler Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacadağ Demirciler Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5-Gerede İlçemiz Kösreli Köyü'nden Yusuf ve Hasan Yıldız’ın babaları tabakhane esnafından İhsan ve Yusuf Yıldız’ın amcaları, Çarşı esnaflarından Ayakkabıcı Ali Osman Güler ve Belediye personeli İbrahim Doğan’ın dedeleri; Mehmet YILDIZ vefat etmiştir.     

        Cenazesi bugün Kösreli Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kösreli Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:30’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

      6- Mudurnu İlçesi Fındıcak Köyü halkından, Aşağısoku Mahallesi'nde ikamet eden, Ayşe ÖZSARI’nın eşi, İsmail ERARSLAN, İmdat KOCAEKŞİ, Faruk ve Musa AKŞİT’in dayıları; Mehmet ÖZSARI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Aşağısoku Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        7- Mengen İlçemiz Mamatlar Köyü Terziler Mahallesi halkından, Nazile SÖNMEZ'in eşi, merhum Raif SÖNMEZ'in kardeşi, Ersin ve Dursun SÖNMEZ, Güler KAYA, Şaver YILMAZ ve Dilber KAHRAMAN'ın babaları, Aytaç ve Gizem SÖNMEZ'in dedesi; Recep SÖNMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi yarın (1 Ocak Çarşamba) Kayışlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından Kayışlar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak