Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 27 Aralık Cuma)

Vefat edenler (Bugün 27 Aralık Cuma)
  27 Aralık 2019

       1- Berk Köyü halkından Nebahat DÜNER’in eşi, Uğur ve Hatice DÜNER’in babaları; Hasan DÜNER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Muratlar Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        Saat 11:00 de Büyük Berk Köyündeki evinin önünden araç kaldırılacaktır.

       2- Gerede İlçemiz Dörtdivan Kılıçlar Köyünden Yusuf Yıldız’ın hanımı, Boyacı Muharrem Yıldız’ın yengesi, İlçemiz esnaflarından Mustafa Avcı’nın baldızı; Hatice YILDIZ vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Dörtdivan Kılıçlar Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra, Dörtdivan Kılıçlar Köyü'ne defnedilecektir.

       3- Gerede İlçemiz Demircizopran Köyü Şükürler Mahallesi'nden Merhum Durmuş Çakır’ın eşi, Ramazan ve Ali Çakır’ın anneleri; Elif ÇAKIR vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Demircizopran Köyü Şükürler Mahallesinde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Demircizopran Şükürler Mahallesi'ne defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için Saat:11.45’de Yeni Camii önünden araç kaldırılacaktır.

      4-Gerede İlçemiz Mircekiraz Köyü'nden Erhan Babayiğit’in dedesi, Muzaffer Babayiğit’in babası, Kemal Şimşek’in eniştesi; Necati BABAYİĞİT vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Mircekiraz Köyü'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Mircekiraz Köyü'ne defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için Saat: 12.00’da Yeni Camii önünden araç kaldırılacaktır.

  Konuşma Sonu

  Bir mesaj yaz...

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak