Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 20 Aralık Cuma)

Vefat edenler (Bugün 20 Aralık Cuma)
  20 Aralık 2019

        1- Merhum Hacı Ahmet ERBAYRAM ve Merhume Hacı Müşerref ERBAYRAM’ın oğlu, Hayriye ERBAYRAM’ın eşi, İlknur ve Kamil ERBAYRAM’ın Babaları, Ceyda ERBAYRAM, Murat DİĞİÇAYLIOĞLU’nun kayınpederi, Verda ve Peri’nin Dedeleri; Mehmet Şerafettin ERBAYRAM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Gerede İlçemiz Orta Mahalle'den merhum demirci İbrahim Karacan ve Fatma Karacan’ın oğlu, Zühre Karacan’ın eşi, İbrahim ve Tuğba Karacan’ın babaları, Nimet Gürcan ve Hamiyet Karacan’ın Kardeşi Berber; Haydar KARACAN vefat etmiştir.

          Cenazesi saat 11:30’da Orta Mahalle Beycami Sokak'taki evinden alınarak, Yeni Camii’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilecektir.

      3- Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim üyesi Dr. Hamdi BİRGÖREN’in kayınvalidesi, İzzet Baysal Anadolu Lisesi emekli öğretmeni Meral BİRGÖREN’in annesi; Ümmügül GÖLGECİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Beşkavaklar Mahallesi halkından eski nakliyeci, Mihriye ŞENTÜRK’ün eşi, Murat ve Merhum Mithat ŞENTÜRK’ün babaları, Esra, Hülya, Hakan ve Sercan ŞENTÜRK’ün dedeleri; Mustafa ŞENTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5- Gerede İlçemiz Yunuslar Köyü'nden Hüseyin Fındık’ın gelini, Yunus ve Fatih Fındık’ın yengesi, Aydın Fındık’ın eşi; Emine FINDIK vefat etmiştir.

        Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Yunuslar Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.


   

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak