Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Vefat edenler (Bugün 17 Aralık Salı)

Vefat edenler (Bugün 17 Aralık Salı)
  17 Aralık 2019

        1- Çıkınlar Mahallesi halkından, Merhum hacı Hüseyin YILDIRIM’ın eşi, Ayhan Otomotiv Şen kardeşler sahiplerinden Ayhan, Aydın, Orhan ve Harun YILDIRIM’ın anneleri; Fatma YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kaynaşlı ilçesi Kumluca Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Kaynaşlı Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

       2- Seben ilçesi Değirmenkaya köyü halkından, Telekom'dan emekli Erol ÖZKAN’ın eşi, Didem YILDIZ ve Diler DEMİR’in anneleri, Ayşe DEMİREL, Gülbahar YILMAZ, Merhum Celal KAHRUMAN, Ali Rıza KAHRUMAN, Nezaket AKÇAY, Bahire MEŞHUR, Rabia GÜLENÇ, Safinaz KAHRUMAN ve Ömer ÖZÇETİN’in kardeşleri; Nimet ÖZKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

       3- Mudurnu İlçesi Samat köyü halkından, Zehra KABA’nın eşi, Fevzi ve Zerrin KABA’nın babaları, Sibel, Sedef KABA ve Ömer ÇELİKTAŞ’ın dedeleri; Hasan Basri KABA  Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Samat Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.     4- Kol Köyü halkından, Merhum Necati ARIK’ın abisi, Gülüzar ARIK’ın eşi, Sayime, Fatma ÇELİK, Mahmut ARIK ve Ayşe GÜLER’in babaları, Metin, Raşit ÇELİK, Mehmet GÜLER ve Aysel ARIK’ın kayınpederi, Hatice ve Hacer ARIK’ın dedeleri; Selahattin ARIK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kol Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       5- Okçular Köyü halkından, Merhume hacı Rasime KALAYCI’nın eşi, Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Mustafa KALAYCI ve Hatice GÜLEN’in babaları, Lütfi GÜLEN ve Nimet KALAYCI’nın kayınpederi, Mehmet, Metin KALAYCI, Mesut ve Fatma GÜLEN’in dedeleri; İsmail KALAYCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Okçular Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          6-Mengen İlçemiz esnaflarından Beyhan Şenyürek’in kayınpederi, Nermin ŞENYÜREK’in babası, Münevver Hülya hanımın eşi; Orhan BULTAN vefat etmiştir.

         Cenazesi bugün Türkbeyli Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecektir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak